• candır...
    ilkokul yıllarının sessiz kahramanıdır, her zaman için kalbimin derinliklerinde en büyük yerlerden birine sahip olacak olandır...
    türkçe öğretmenidir, hayatın derslerden ibaret olmaması gerektiğini anlamış, kavramış ve tam da bu sebepten derslerde çocukların beyinlerini yüzlerce gereksiz bilgi ile doldurmak yerine çocuklara hayat ve umut aşılayan gerçek bir eğitimcidir...
    hayat içerisinde bir yerlerde karşılaşma şansını yakalamış olduğum için bana kendimi özel hissettiren insandır...
    var olan, söylenebilecek en güzel kelimeleri sonuna kadar hakeden, hep mutlu olması istenendir...
    dedim ya, candır...
  • candır..
    öğretmenliğimin ilk yıllarının gerçek kahramanıdır.. öğrenciye nasıl bakılması gerektiğini, not denen şeyin nasıl verilmesi gerektiğini, iletişimin nasıl kurulması gerektiğini öğrendiğim; kitaba, insana, dünyaya, doğaya, yazana, yazmayana başka yönlerden bakmamı sağlayan; arada bir buluşup sıcak sohbetine nail olduğum; hoş bir istanbul hanım efendisidir...
  • candır...
    emekliliğini "bican'ın altınları", "bir dalgadan bir martıdan", "yok daha neler", "benim ablam bir tuhaf", "bir şey mi dedin?", "sütkuş'un cocukları" gibi harika kitaplarla taçlandıran güzeller güzeli, tatlılar tatlısı güzel insan...
  • çocuk kitaplarını okumaya başladığım yazardır. kitap yazarken kendini bir çocuğun gözüne ve yerine başarılı bir şekilde koyabildiğini düşünüyorum. tebrikler.
hesabın var mı? giriş yap