şükela:  tümü | bugün
 • türk sinemasının yüz ak'ı, yeşilçam'ın bebek yüzlü gülşah'ı, vurun kahpeye filminin aliye öğretmeni, sayın hülya koçyiğit hanımefendi tarafından gerçek bir sanatçı üslubuyla verdiği ayardır.
  ******************************************************************
  cumhurbaşkanı erdoğan'a yakınlığı ile bilinen sinema sanatçısı hülya koçyiğit, bazı sanatçı ve sporcuların askerlere moral vermek amacıyla hatay'a gitmesini eleştiren chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

  koçyiğit, "sanata, sanatçısına bu denli kıymet veren, dünyaya adını duyurmuş bir liderin ardından, atatürk'ün izinden gitmeye çalışan aynı partinin lideri sayın kılıçdaroğlu'nun ülkesinin sanatçıları için az bile söylediğini ifade ettiği sert, nahoş bu sözleri, partisinin kuruluşundan bugüne var olan paydasıyla örtüşmediğinin bir göstergesidir" dedi.
  https://www.birgun.net/…-na-yanit-verdi-211115.html
 • ön edit: hülya koçyiğit de sanatçı değilmiş(!), hükümeti eleştirmiyormuş. ermeni soykırımını savunan kadın chp istanbul il başkanı oldu, kemalistler ne bok yiyebildi? (bkz: tr 705) kod adlı adam genel başkan yardımcısı oldu sözlükte bile çıt çıkmadı. beyzade, sabah akşam sayın kemal kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurur bir şey olmaz hülya hanım hakarete cevap verince "sanatçı" değilmiş. bu tiplere "sen kimsin amk mun malı" desen yeridir. hatta ve hatta "siktir git kumda oyna yavşak" bile denilir. ama demeyin.

  soyadından belli kadının ne olduğu: koçyiğit.

  sahi sayın kemal kılıçdaroğlu neden o bölgelere yaklaşamıyor?
 • "damadım ihale alıyor bu yüzden daha fazla yalakalık yapmam lazım, kılıçdaroğlu kusra bakmasın, ihaleyi o verseydi ona yalakalık yapardım."

  deseymiş daha güzel bir ayar olurmuş.
 • (bkz: her boku ayar sanma hastalığı)

  bu nasıl bir trollük çeşidi başlık açılıyor ikinci entry hemen hoop destek. napiyonuz olum yan yana oturup panpa başlık açıyorum hadi hemen yaz mi yapiyorsunuz? yoksa ayni yerde oturup profesyonel olarak bu işi mi yapıyorsunuz?
  edit: imla
 • rahmetli ninemin bir lafı vardı; ahhh menfaat dünyası aaaah.
 • kemal kılıçdaroğlu düşmanı aktrollerin hoşuna giden bir açıklama yalnız, atatürk'ün düşüncelerinden nasibini almamış kişilerin kemal kılıçdaroğlu'na atatürkçülük dersi vermeye haddi yoktur.
 • sevindirici. kilicdaroglu denen kabiliyet noksani adama kim ayar verirse basimin ustunde yeri var.