şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türk sinemasının yüz ak'ı, yeşilçam'ın bebek yüzlü gülşah'ı, vurun kahpeye filminin aliye öğretmeni, sayın hülya koçyiğit hanımefendi tarafından gerçek bir sanatçı üslubuyla verdiği ayardır.
    cumhurbaşkanı erdoğan'a yakınlığı ile bilinen sinema sanatçısı hülya koçyiğit, bazı sanatçı ve sporcuların askerlere moral vermek amacıyla hatay'a gitmesini eleştiren chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

koçyiğit, "sanata, sanatçısına bu denli kıymet veren, dünyaya adını duyurmuş bir liderin ardından, atatürk'ün izinden gitmeye çalışan aynı partinin lideri sayın kılıçdaroğlu'nun ülkesinin sanatçıları için az bile söylediğini ifade ettiği sert, nahoş bu sözleri, partisinin kuruluşundan bugüne var olan paydasıyla örtüşmediğinin bir göstergesidir" dedi.
    https://www.birgun.net/…-na-yanit-verdi-211115.html
  • "damadım ihale alıyor bu yüzden daha fazla yalakalık yapmam lazım, kılıçdaroğlu kusra bakmasın, ihaleyi o verseydi ona yalakalık yapardım."

deseymiş daha güzel bir ayar olurmuş.
  • olmayan ayardır.

"çatlayın, patlayın, akm'yi yıktık" diyen insan mı sanata değer veriyormuş?
  • ablacım sen girizgahı yaparken atatürk deme rica edicem.. zira onun tarif ettiği sanatçı profilinden fersah fersah uzaksın..
  • (bkz: her boku ayar sanma hastalığı)

bu nasıl bir trollük çeşidi başlık açılıyor ikinci entry hemen hoop destek. napiyonuz olum yan yana oturup panpa başlık açıyorum hadi hemen yaz mi yapiyorsunuz? yoksa ayni yerde oturup profesyonel olarak bu işi mi yapıyorsunuz?
    edit: imla
  • rahmetli ninemin bir lafı vardı; ahhh menfaat dünyası aaaah.
  • kemal kılıçdaroğlu düşmanı aktrollerin hoşuna giden bir açıklama yalnız, atatürk'ün düşüncelerinden nasibini almamış kişilerin kemal kılıçdaroğlu'na atatürkçülük dersi vermeye haddi yoktur.