• ismi (bkz: hülya kuran)'dır. telefonla bağlananların konuşmasına asla fırsat vermiyor. itici ve azarlarcasına hep konuşuyor. çanakkaleli, evli ve mutlu bir ablamız.
  • bir tek bana itici gelmediğine göre gayet itici bir avukat.
  • süper mega ultra itici bir insan
  • keyfekeder çizdiği "türk örf ve adetleri" tabusu ile programdaki herkesi yargılayan, öteleyen avukattır.

dogmatik değerlerle örülü zihni, milyonlara hitap edebildiği bir programa çıkabildiği için bulanmış ve kendi yaşam tarzını "tek doğru" sanmaya başlamıştır. onun gözünde - ki bir avukat için en tehlikeli şeydir- en ahlaklı kendisidir ve öteki seçenekler yok hükmündedir.

yaşına, tipine, mesleki kariyerine diyecek yok. lakin seçebildiği değerlerin sorumluluğu ona aittir ve kendisi üçüncü dereceden geri kafalıdır.
  • hiç itici bulmadığım gayet delikanlı bir insan. milletin 15 yaşında kızlarına salça olup, ailesinden koparan sapıklara hak ettiklerini veriyor.
  • günde en az 3-5 kişinin tutuklanması için yetkilileri göreve çağıran kadın.
    yetkililerde mandalina eşliğinde programı izlerken bunun göreve çağırmalarını bekler zaten amk
  • yukarıda yazılanlara katılıyorum bende.antipatik,itici, sinir bozucu bir tavrı var.yüzünü buruşturup insanları küçük görür gibi geliyor bazen.
    anlamıyorum neden şu ekranlara ,insanın sinir uçlarına dokunur profildekileri çıkarırlar.
  • ailesi içinde ciddi sorunlarının olduğunu düşündüğüm, hala avukat olduğundan şüphe ettiğim kadın. esra erol'dan daha itici bir kadın varsa o da bu hanım teyzemizdir.
  • - esra hanım bir şey sorabilir miyim?
    - evlilik birliği
    - müşterek çocuk
    - taraflar
    - güçlü kadın
    - genç kadın

kalıplarla konuşan güçlü kadın profili avukat.
  • itici, komplo teorisyeni ve nefret ettiğim bütün özelliklere sahip kadın.
hesabın var mı? giriş yap