şükela:  tümü | bugün soru sor
 • atakoy tatil koyunun ve daha bir cok yerin sahibi iken olen yasef ozturk isimli bir isadaminin metresi, kapatmasi idi. bir de cocuk peydah etmisti ki adamdan, miras kavgasi hala devak ediyor bu yuzden, diger mirascilarla..
 • yanık sesli ve bol yanaklı bir tsm şarkıcısıydı. sesi aslında hep tsm'den çok thm'ye yatkın gibi dururdu.

  seksenlerin sonuna kadar oldukça faaldi. parıl parıl mor pembe karpuz kollu tuvaletleri ve pişmaniye model saçlarıyla anap estetik anlayışı çerçevesinde güzel kabul edilen bir tipti.

  son 10 yıl içindeki en büyük icraatı büyük prodüktör sisi'nin vita/salat yağlarının resurrectionı şerefine toparladığı ünlüler turnesinde nurdan torun'la atışması oldu. atışmanın asıl nedeni ise aynı konser serisinin fotoğraf çekimleri sırasında sayın diva'nın müşerref akay için "onu ordan alın oraya oturtun" demesiydi. olaya nurdan torun'un ve hülya sözer'in dahli ise esra ceyhan'ın programı sayesinde olmuştur, ancak ne yazık ki türk halkının zihninde son ikisinin kavgada nasıl merkezi bir yere oturuverdiğine dair soru işaretleri giderilmemiş, giderilememiş ve giderilemeyecektir...

  (bkz: hülya süer)
 • doksanlı yılların başında şarkı söylemeyi bırakmış tsm sanatçısı.

  bu şarkısını dinleyince keşke bırakmasaymış diyorsunuz.
  http://youtu.be/tmbtxx_g--k?t=39s
 • seramik heykel sanatçısı. çok etkileyici işleri var, sanatına daha önce ilgi duymamış kişiyi bile kendine çekiyor. instagram hesabında harika kadrajlar var,
  kendi güzelliği ve karizmatikliğinin burada etkisi var tabi buradan
 • işlerine ayrı, kendisine ayrı hasta olduğum seramik sanatçısıdır.

  bir diğer sanatçı dostu (ressam) yağmur yılan'la (çocukluk arkadaşıymış bu ikili) beraber açtıkları 30 metrekarelik bir atölyede farklı disiplinlerde ama birbirlerini etkileyerek ve destekleyerek üretmekteymişler.

  hem hülya hem de yağmur, tepeden tırnağa duruşlarıyla; aynı ülkede yaşamak istediğim ideal kadın tipleri. hayatlarını sanatla sürdürüyorlar, zekiler (en azından takip ettiğim kadarıyla ülkenin ortalama vasatlığının üzerinde görünüyorlar), cesurlar ve ikisini de çok hoş ve seksi kadınlar. bir yere "memleket" diyeceksem; böyle kadınların çocuğunlukta olduğu bir yere derim işte.

  sizi ve sanatınızı izlemeye devam edeceğiz.
 • heykel sanatçısıdır ve çok güzeldir kendisi. cidden bu ülkeye fazla olduğunu düşünüyorum, asıl kendisinin heykelinin yapılması gerekir. yolun açık olsun güzel insan devamlı takip ediyoruz.
 • bu kadına aşık oldum.