şükela:  tümü | bugün
 • simsiyah saçlı ve kaşlı, cırt sarı, şeker pembe gibi ciyak renkli ipek sahne kıyafetleriyle hatırladığım kaba yüz ve vücut hatlarına sahip kadın türkücü. eski dönemlerden birinde mustafa sarıgülle birlikteliği gündeme meze olmuştur.
 • vaktin birinde arnavutköy'de yan apartmanda oturan geçici komşumuzdur. o zamanlar popülerdi (1984-85 gibi) ve iyi kazanıyordu ki o daireye taşınmıştı. hatırladığım kadarıyla esmer, bıngıl bıngıl bir hatundu. aramızda özel birşey yok, sadece arkadaşız (bkz: smiley)
 • vatan gazetesindeki habere göre, elbiselerinin içine sütyen giymekten sıkılan ve tersini yaptığında da göğüs uçlarının görünmesinden muzdarip olan bu bayan ameliyatla göğüs uçlarını aldırmıştır.

  http://www.vatanim.com/…6&newsid=96478&categoryid=8
 • yanağında goccuman bir beni olan ve uykuda mısın sevgili yarim türküsünü çıktığı her trt programda söyleyen türkücü abla.
 • 1989 yılında caz müziği de müslüm gürses'i de dinlerim buyurmuştur. whitney houston da müslüm gürses de bana birşeyler verebilir diye de eklemiştir.
 • trt'nin nereden nereye geldiğinin kanıtı olan iş bu klibin sahibi, güzel insan...

  https://www.facebook.com/…/video.php?v=490533072866
 • rahmetli büyükbabamım gençliğinde aşık olduğu halk müziği sanatçısı. eski görüntülere baktım da, aşık olduğu kadarvarmış rahmetlinin, hem kendisi güzel hem de çok güzel türkü söylüyor.
 • çocukluğumun parlak isimlerinden. tam anlamıyla parlak ama. cildi, kıyafetleri, makyajı parlak, rengarenk ve frapandı. hülya süer ekranda arz-ı endam edince amcalar elma gibi kadın diye iç geçirirlerdi.
  iyi bir sanatçıdır hülya süer sesi, yorumu tam demini almıştır, keyifle dinlenir. mahsus selam eder ellerinden öperim.
 • hülya süer dendi mi aklıma ilk oya aydoğan gelir. fakat benim hikaye başka.

  ----------------
  seksenli yıllar...

  -abi akşama hülya süer var televizyonda
  -çok iyi, akşam size geleyim o zaman(mahalledeki tek tv bizde o zamanlar. trt tek kanal dönemi ve türkü seviyoruz mahallece)
  -gel tabi saat dokuzda
  -düşündüm de... iyi duydun mu? hülya sözer olmasın o, hani sanat müziği yapan...
  -yok abi süer diye hatırlıyorum
  -esmer olan dimi
  -tabi tabi

  sonra akşam arkadaş eve geldi sekizbuçuk gibi. oturduk pilipis marka siyah beyaz 37 ekran tv nin başına. hülya süer'i bekliyoruz türkü dinleyecez diye. fakat o da nesi. hülya sözer!

  arkadaşla göz göze geldik.. ben biraz mahcup o ise baya bi hayal kırıklığı yaşamış olmalı ki acıyla gülümseyerek;

  -hadi ben kaçıyorum yarın görüşürüz
  -yanlış duymuşum demek ki soyadları çok benziyor(diyebildim)
  -esmer olan demedin mi, ayıramıyor musun esmeri sarışını?
  -belki de esmerdir peruk takıyordur(argümana gel)

  iyi olmadı erkenden gitmesi tabi... çünkü ben misafir seviyordum.. bilerek yalan söylemiştim. yalanım ortaya çıkarsa yanlış duymuşum deyip işin içinden çıkabilirdim.

  çıkabildiğimi sanıyorum...