şükela:  tümü | bugün
 • galiba uzun zamandır öyle böyle yükselmemiştim.
  dün paris başta olmak üzere tüm avrupa’da önemli tarihi simgelerden biri cayır cayır yanarken, küçük hanım nerden prim kassam derdinde.
  instagram’a yüklediği fotodan çok altına yazdığı açıklama ile ben dahil tonla insanın tepkisini çekti.
  foto

  kendisinin avrupada turist olarak adım bile atamaması dileği ile şu adresten başvuracağınız ülke dilinde açıklama yaparsanız eminim dikkate alınacaktır. (bkz: münasırmedeniyetler)

  report link
 • kesinlikle report edilmesi gereken instagram kullanıcısı. hem o ülkede gezip tozup çektirdiğin fotoğraflarla instagram’da ürün reklamı yapacaksın, hem de yüzlerce yıllık tarihe sahip böylesine köklü bir yapının yanmasından haz duyacaksın. böyle insanların schengen alması yasaklanmalı.

  fransız başkonsolosluğu sayfasında da bir iletişim kutusu mevcut, oradan da ilgili postu bildirebilirsiniz: fransa istanbul başkonsolosluğu.
 • yaptiginin yanlis oldugunu aciklamaya calisan kisiye maymun diyerek hakaret eden bir baska dindar butik reklamcisi. yaptiklari tek sey reklam yapip ucuz kumas ucuz iscilik kiyafetleri millete kakalamaya calismak, kazandiklarini da fransiz, italyan markalarina gommekken bu tur “aykiri” fikirler bildirmeleri komik oluyor. yavas yak.
 • dün yazmak isteyip açılmadığını farkettiğim başlıktı.
  sonradan değiştirdi güya açıklamayı. böyle saçma, vasıfsız, beyinsiz insanlara neden prim verip götlerini kaldırırlar anlamıyorum.

  tanım: kafasına taktığı örtünün bile anlamını bilmeyen insanımsı.