şükela:  tümü | bugün
  • türkçe anlama kapasitesi oldukça sınırlı olan zavallıların dediği gibi hahama değil, hahamın söylediği söze "haham sıçmığı" dedi. bundan da pişman değil. aynı söz bir imama söylense ayakta alkışlayacak ikiyüzlülerin sahtekârca duyar kasmaları da artık eskidi bu arada. yeni iğrençlikler bulun lan artık...
  • düşünme kapasitesi olmayan, sahibinin kıs kısları doğrultusunda hareket edengillerden.
  • hdp seçmenini insan yerine koymayın, eli silahlı teröristle bir farklarının olmadığını idrak ederek ona göre muamele edin diye yazan, yazdığı 20 gündür ekşi sözlükte silinmeden duran, hala uçurulmayan bir faşisttir. (bkz: #62413222) sözlükten atılması gereken binlerce faşistten bir tanesidir.
  • (bkz: ak troll)
  • kendi nick altına yazmak kadar iğrenç çok az şey var şu ortamda ama doğrudan yalana vardırıyorlar işi. o nedenle yazmak durumunda kalıyoruz.

şimdi beyin kullanmayan yahut kendi kitlesinin ne kadar mal olduğunu çok iyi bilen yalancı davarlar "kripto akp'li" diye bir saçmalık türetmişler. ulan embesil arkadaşlarım, ben bir entrimde dahi "akp'li değilim ama" kalıbını kullanmış mıyım, bir bakın önce. bilakis, referandumda da genel olarak da rengim gayet belli benim. sizin gibi kucaktan kucağa atlamıyoruz çok şükür. her memleket düşmanının önüne yatmıyoruz. buraya gelip yalanla dolanla kendinizi tatmin edeceğinize yazılanların taş gibi midenize oturduğunu itiraf edin.

bu aktroll meselesine gelince... güzel bir silah bu. kabul ediyorum. argümanlara yalanla, çarpıtmayla bile cevap veremeyince aktroll yaftasını yapıştırıyorlar, sonra gel keyfim gel. böyle yapınca yazılanların yok hükmünde olacağını sanacak kadar gerçeklikten kopmuşlar. hâlbuki trollüğün feriştahını kendileri yapıyorlar. kendileri fert olarak bir fikir üretemedikleri için, fosilleşmiş ideolojilerinin sözde kanaat önderlerinin ağızlarına baktıkları için, her biri birer ezik ve kompleksli robota dönüştükleri için herkesi kendilerini gibi sanarak içlerini rahatlatıyorlar. acınamayacak kadar sefil durumdalar. bundan memnun olacak kadar da dimağları körelmiş üstelik. zavallılar...
  • kültür travestisi ekşici piçlerin ve deli teröristlerin götünü hoplattığına göre vatana millete hayırlı, düzgün bir insan olsa gerek. kendisini bizzat tanımasam da fevkalade hâlde eminim ki kendileri gibi bir sefil bir muhalefet anlayışını esiri olmamış her insan evladının, yeni türkiye dijital ofisi dedikleri bir yerden, call center çalışanı gibi topluca entry girdiklerine, sosyal devlet olmanın gereği yapılan çeşitli yardımlar nedeniyle oy tercihini değiştirdiğine inanan gerizekâlı sürüsünün her bir ferdinden evla, iyi eğitim almış, çalışıp üreten, düşündüğünü yazan, dini bütün bir vatandaştır olsa olsa. inandığı allah işini rast getirsin.
  • nefret suçu işleyen yazar.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: yobaz detected)
  • üst düzey beşiktaş taraftarının üst düzey seviyeli entrylerine gülmemek elde değil. kahvehane açın, orada takılın siz. adam küfür etmeden kendi fikrini belirtemiyor, yazık lan.

(bkz: #70091663)