şükela:  tümü | bugün
 • amerikan siyasetinin akil insanlarindan olan michele bachmann tarafindan abedin'in mk ajanligiyla suclanmasina bir destek de jon stewart vermis.
  abedin fena yakalanmis.

  boylece fenerbahçe'ye kurulmuş küresel komplo gibi amerika'ya kurulan mk komplosu da aciga cikmis oldu.
 • 1976 doğumlu amerikalı siyasal danışman. kendisi, favori abd başkan adayı hillary clinton'ın kampanyasının da önemli yöneticilerinden birisidir. müslüman bir demokrat partili olan abedin, hindistan kökenli müslüman bir ailenin çocuğudur ve suudi arabistan'da yetişmiştir. abedin, ihvan hareketine fazla yakın olması nedeniyle abd basınında sıklıkla eleştirilmektedir.

  hakkında bir haber - https://gma.yahoo.com/…52--abc-news-topstories.html

  wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/huma_abedin
 • weiner belgeselini izlerken kendisine acımamak mümkün değil. zaten o belgeselin çekilmesine karı koca nasıl hangi akılla izin vermişler hala anlamıyorum. lakin sonra hillary'nin dışişleri bakanıyken yürüttüğü ortadoğuyu bataklığa çevirme kampanyasında danışmanı bu hamından hayli yardım aldığı bilgilerini hatırlayınca acıma macıma kalmadı pek doğrusu
 • o degil de sanirim email skandalinda hillary clinton'in baskanlik yarisina agir darbe vuracak musluman kardesler baglantili vahabist. fbi yoksa clinton'un ipini mi cekti.

  https://www.youtube.com/watch?v=nru3u-nwyhw

  p.s.: video biraz cumhuriyetci acidan yaklasiyor.
 • ilk olarak 2012 yılında ortaya atılan, o dönem cumhuriyetçi senatör mccain tarafından bile kaale alınmayan ve o günden bu güne kadar defalarca çürütülmüş iddiaları seçime 6 gün kala abd'nin en kafasız kesimine servis eden kalitesiz youtube videolarının hedefi olmuş danışman. aslında hillary'nin sağ kolu demek daha doğru.

  bu iddiaların iç yüzü, ve ne denli asılsız oldukları şurada okunabilir...

  iddia ediyorum ki, o videonun yarısı süresinde buradaki herhangi bir yazarı 6 ya da daha az adımda kevin bacon'a bağlamak daha kolaydır.

  (bkz: six degrees of separation)

  hillary'yi kadın haliyle yenemediler, şimdi de yanındaki "koyu derili, terörist isimli" diğer kadın üzerinden alt etmeye çalışıyorlar. bu da çalışmayacak. nedenini söyleyeyim...

  sene ne 2000, ne 2004, ne de 2008.

  sene 2016.

  azınlıklar ve kadınlar seçim matematiğinde her zamankinden daha önemli.

  bu tip videolar, zaten kararını vermiş olan ve sağdaki skalanın en "lunatic" segmentinde yer alan tipleri etkiler.

  trump ise azınlık oyu alamadan, kadınları kazanamadan seçim filan kazanamaz.

  bu arada, huma hanımı da beğenerek takip ediyoruz. hoş bir tip. üstelik zeki. ama o geri zekalı ile nasıl evlendi anlamak zor. çıkar ilişkisi olabilir.
 • muhtemelen dedesinin soyadiydi ama gobekadi mahmut olan sahsiyet. tam adi huma mahmood abedin'dir.
 • huma abedin'e yeterince laf etmedigimi farkettim, hemen edeyim. huma abedin ve hillary ablasi ikisi de aldatan erkegi, hatta pedofil erkegi affedecek kadar ezik, kendisine en ufak saygisi olmayan, feministi birak kadin bile diyemeyecegim zavalli ezik sefillerdir. bu gercege ragmen kadin haklarindan falan bahsetmeleri özellikle abes kacmaktadir. gercek bir feministin , gercek bir kadinin kullanip attigi tampon bile bunlardan degerlidir.