• f1 2018 in steam üzerinden aktif edilecek ücretsiz anahtar kodu verilmektedir. link
  • gizli ref keyli link veren orçoların uğradığı site.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • engel listeme +1 kazandıran site.
  • bu ve benzeri sitelerin çalışma mantığı şudur; piyasada artık yoğun bir şekilde satılmayan büyük oyunları, ya da yeterince pazarlama yapamayan küçük, kişisel oyun şirketlerinin (indie dedikleri) oyunlarını paketleyip (bundle buradan geliyor), bu paketi değişik bir iş modeli ile satarlar. genelde bu iş modeli "gönlünüzden ne koparsa" şeklindedir. ama ufak bir kurnazlık ile "x tutarının üzerinde" ya da "ortalama bağışın üzerinde" miktar verirseniz şu ekstralara da ulaşabilirsiniz derler. genelde bu ekstralarda almak istediğiniz oyunlar vardır. siz de gönlünüzden ne koparsa miktarı belirleyip, siteye ulaştırırsınız. eğer eşiğin üstündeyseniz ekstralarla birlikte alırsınız. aldıktan sonra ne olur? size bir e-mail gelir. bu e-mail'de aldığınız paketin içeriği yazmaktadır. dilerseniz oyunları doğrudan indirip, bilgisayarınıza kurup oynayabilirsiniz. (hem de drm free'dirler) ya da steam, origin, bok püksür gibi oyun platformlarına eklemek için bir opsiyon verirler. ben şahsen sadece steam kullanıyorum, ve doğrudan indirmekten çok daha avantajlı geliyor. tüm oyunlarınızı tek bir yerden kontrol ediyorsunuz, ve oyunlarınız sürekli güncel kalıyor. lakin doğrudan link ile indirdiğinizde, oyunun her yeni versiyonu çıktığında onu tekrar indirmeniz gerekebilir. (oyunun kendisinin içinde gömülü bir güncelleme olayı yoksa). peki bu sitelerin "bağış" olayları nasıl işliyor? gönlünüzden tutan tutarın, ne kadarının siteye (bu durumda humblebundle), ne kadarının oyun geliştiricilerine, ne kadarının da hayır işleri (charity) için kullanılacağını seçebiliyorsunuz. tüm bunlara baktığımızda her açıdan faydalı platformdur. hem indie oyun geliştiriciler kendilerinine kaynak bulmuş olurlar, hem oyuncular çok uyguna oyun almış olurlar, hem de hayır işleri için para toplanmış olur.
  • europa universalis 4 + 4 dlc paketini ve bazı ek içerikleri 1 dolara alabilirsiniz.
  • company of heroes 2'yi ücretsiz dağıtmaktadır.
  • tropico 4 adlı oyunu ücretsiz veren oluşum. son 2 gün. *
  • ücretsiz olarak verdiği oyunlar boş oyunlar da değil. humble yüzünden oyun alamaz oldum. aldığım oyunu iki hafta sonra bedava dağıtmasından çekiniyorum. ne güzel dertlere salıyor insanı, hehehe.
  • 60 kuruşluk oyunu bedavaya vermeyen site. bedava oyun verdikten sonra bedava verdiği kodlar 60 kuruşa satılmaya çalışılmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap