• önümüzdeki ayın ana oyunu açıklandı ve şubat ayının civilization ile birlikte diğer oyunları verildi. bunlardan birisi life is strange ;)

haaa, unutmadan...

önümüzdeki ayın ana oyunu dark souls 3 ve bir adet de dlc :)
  • bu ayın oyunları içinde deus ex mankind divided, god eater 2, mafia 3 ve bir adet dlc var.

ref link

(bkz: anam coştu lan bunlar)
  • genelde abonesi olduğum, güzel 1-2 oyun yanında pek duyulmamış ancak keyifli 3-4 tane daha oyunu 12 dolares karşılığında veren, aylık sürpriz paketi.
  • ilk ayından beri aboneyim bir kere bile pişman etmedi. 12 dolara 150+ dolarlık oyun veriyorlar. abone olacaksanız içiniz rahat olsun.
  • son zamanlarda sürekli erken erişime 3 oyun vermesi çok hoşuma gidiyor.
    bu ay (bkz: hearts of ıron ıv) (bkz: blackwake), ve (bkz: portal knights) oyunlarını erken erşimde veriyor.

oyunlar sırası ile;
    hearts of ıron ıv - 59 tl - indirimde 23.60
    blackwake - 31 tl - indirimde 17.05
    portal knights - 31 - indirimde 13.50

hazır yaz indirimleri de geliyorken indirimdeki fiyat ile hesaplarsak 54,15 tl'ye denk geliyor. ülkemizde de 12 dolar yaklaşık o kadar ediyor. (anlık kur 53,86 tl)

fakat bunların yanında tahminimce bir 6 oyun daha verir.

geçtiğimiz aylarda extra bonus oyunlarda gayet 120 - 75 liralık oyunlar vermişti. ayrıca ilk kez alanlara indirim yapıyor. ve bazen kampanyalar ile %10 indirim kuponu sağlıyor. ayrıca ilk kez alacaklar refli kayıt olup karşı tarafa da kazandırabilirler.

bende buraya ref'li linki bırakıyorum. humble bundle ile ilgili tüm sorularınıza yardımcı olmak için buradayım.
  • bu ay öne çıkan oyun olarak 219tl değerindeki xcom 2 veren humble bundle olayı. aylık ücreti normalde $12 fakat ilk kez alacaksanız $10,8.

geçmiş aylık paketlerdeki oyunlar için tıkla
  • conan exiles , 109.00 - 29.11
    a hat in time , 49.00 - 21.00
    the escapists 2 , 31.00 - 20.77

12 dolar günlük kur ile 57 tl yapıyor desek. 3 oyun 70 tl yapıyor ana oyunlar indirimli hali. tabi yine de size kalmış. geçen ay bonus gelen oyunlar hiçte aman aman değillerdi.

eğer sizin için uygunsa ref'li linkten üye olabilir. bana da kazanç sağlayabilirsiniz.

dipçe; ref'i linki kullanım mesaj atanlara oyun keyi verilecektir.
  • bu ay öncelikli olarak steam için quantum break, the long dark ve warhammer 40k dawn of war 3 veren sistemdir. başka oyunlar da daha sonra açılacak. ancak bu üçünü direkt oynayabiliyorsunuz.

üye olmaya karar verirseniz şu da referans linkim. tavsiyem öncelikli açılan oyunu beğendiğiniz aylarda 1 aylık üye olmanızdır.

ay sonu editi: ocak sonunda tomb raider (2013), sleeping dogs: definitive edition, hiveswap: act 1, mr. shifty, cursed castilla (maldita castilla ex) ve humble bundle exclusive hitchhiker açıldı.

ayrıca origin access benzeri trove sistemi ile mothly'e üye olduğunuz aylarda trove içindeki oyunları da oynayabiliyosunuz. burada

humble bundle'ın origin access ile karşılaştırılması da yanlış. çünkü,

- humble bundle'da oyunlar sizin oluyor. origin access'te aylık üyeliğiniz bitince oynayamıyorsunuz.
    - humble bundle'da oyunlar steam key olarak veriliyor. origin access'te ise origin üzerinden oynayabiliyorsunuz.

geçen ay yaklaşık 45 tl'ye (12 dolar) yukarıda saydığım oyunları almış oldum. 5 tanesi herkese hitap edebilecek kaliteli oyunlar. oysa sadece dawn of war 3 bile steam'de %50 indirimle 50 tl idi. türkiye için bile çok karlı yani. bu ay da civilization vi var. 45 tl'ye civilization vi ve 2 ülke paketi gayet iyi. ay sonunda ne gelecek onu da bilmiyoruz. en az 2 güzel oyun gelir.

indie diyip de geçmeyin çok güzel indie oyunlar var. sadece aaa oyun oynayanlar bir çok güzel eseri kaçırır. sadece holywood filmi izlemek gibi bir şey.
  • humble monthly
    bu ay yine 3l oyun ile başlıyor. açıkçası bu 3lü ayları sevdim ben.
    hitman first season sanırım şu paketten bahsediyor. normal 113 tl
    hollow knight - normal 24 / indirim dönemi 15 tl
    7 days to die - normal 39 / indirim dönemi 14

paket pek ederi değil gibi . zaten hitman ara ara bir bölümü ücretsiz yapıyor veriyor. diğer ikisi de indirim döneminde 29 tl yapıyor.
    daha sonra 6 oyun daha gelecek. 12 dolar anlık kur ile 73 tl yapıyor. çok arada bir şey, hitman oynamak istiyorsanız alınabilir. ben arada verilen tek tek bölümleri beklemek istemiyorum derseniz. tabi sonradan gelecek 6 oyun ne olur bilinmez bazen bokta çıkabiliyorken bazen efsane gelebiliyor.
hesabın var mı? giriş yap