• emek verip kaplan köpekbalığına kadar geliyorsunuz ve sonra bir ara açıp bakıyorsunuz ki oyun sıfırlanmış sonrasında sikerimler, keserimler...
  • indirilmemesi gereken oyun. ondan sonra telefonu şarja takıp oynuyorsunuz bütün akşam.
  • android telefonumda zevkle oynuyorum. çok acayip sarıyor. herkese tavsiye ederim. yalnız arada bir iki bugla karşılaştım. mesela bir kez girdim köpekbalığı yüzüyordu etrafta ama ne köpekbalığı ne de diğer balıklar insanlar görünüyordu. öyle boş ekranda dolaşıyordum.

kesinlikle ekrana dokunarak değildi sağa sola ekranı yatırarak oynanmalı dokunarak oynandığında o zevki vermiyor.

çekiç kafalıyı açtım 6k altın toplamak lazım şimdi.
  • çok fena saran oyundur. görevlerin tamamını bitirip bitirmediğinizden emin olmak için, köpekbalığını seçtiğiniz ekranda sırasıyla back - stats - missions menülerini tıklayarak açılan ve açılması gereken görevleri ve bu görevlerin içeriklerini görebilirsiniz. ben de şu an çekiçbaş'tayım. resif köpekbalığındaki tüm görevleri bitirdim, mako'da da 3 tane kaldı. bitecek illa ki.
  • geriden gelen arkadaşlara müjdeyi vereyim, great white shark'tan sonra megalodon var. gemileri, mayınları, deniz analarını yiyebiliyor. önüne gelen herşeyi yiyiyor ama enerjisi çabuk bitiyor, devamlı yemeye devam etmek gerekiyor. bir gold rush'da 4.000.000 puan falan alınabiliyor. böylece zevki epey kaçan oyun.
  • tiger shark tan selam çaktığım oyundur.
    great white a geçeğim gün için sabırsızlanıyorum.
    harbi ağar takıntı yaptı mesela şimdi işteyim içim kıpır kıpır ediyor.
  • dunkleosteus ile selam caktigim zaman oldurme oyunu. yorumum gorunsun diye 1 yildiz verdim.
  • atalarımızın bir sozu vardır "buyuk balık kuçuk balığı yer ." bu oyun o sozun vücut bulmuş halidir.yedikçe yiyesi geliyor insanın.baya saatlerimi de ekmek arası yemiştir bu oyun
  • spider-man unlimited bağımlılığından telefondan kaldırarak kurtulsam da bir anda kendimi okyanusun derin sularında bulmamı sağlayan oyun. eski tecrübeler vardı da şu dana gibi bir tane köpek balığı var onu alıp tayyip'i yicem.
  • özel kopek baliklarindan 25000 altına satılan, elektrik veren balığı almayın. hem bi' naneye yaramıyor hem de yeni görevleri açmıyor. gidin 15000 verip kaplan köpekbalığını alın.
hesabın var mı? giriş yap