şükela:  tümü | bugün soru sor
 • halkların özgürlüğü adı altında terörist seviciliği yapan 5 serefsizin biri kız 3 gence hayvan gibi saldırmaları.hele genç kıza seri darbeler indiren o şerefsizi görünce insanlığımdan utandım.masaya ilk giden orospu çocugu da arkadaşları gelmeden saldıraya geçemiyor..

  işte bunlar hep halkları özgür bırakacak ipneler..

  haber

  edit: 'maluk ırk' yazan arkadaşın entrysine gelen begenileri anlayamıyorum. o entry bize o 3-5 serefsizin verdiği zarardan daha fazla zarar veriyor.
  şu ülkeyi en az bizim kadar seven kürt arkadaşlarım oldu benim.özel hareketta doğuda pkk ile elleri soguktan çatlayarak gece gündüz savaşan,pkk dan senden benden daha çok nefret eden kürt arkadaşlarım oldu..ve sen masanın başında sıcacık ortamında 'malum ırk' yazıp o vatan sevgisi olan kürt kardeşlerimizi de yaralayarak bu vatana hizmet ettiğini sanıyosun..tiksiniyorum..
 • ah bide bana denk gelse orospu çocukları pkk seviciler ama onlar korkaktır yemeyeceği yarrağın üzerine oturmazlar.
 • kadına vurma- check
  götü güvene alacak sayıya ulaşıp öyle saldırma - check
  bir kişiye en az 3-4 kişi vurma - check
  polis gelmeden kaçarken ayakların göte çarpması - check

  sonuç;

  %100 saf, ham orospu çocuğu pkk yandaşları bunlar.

  yakalanmışlar. inşallah şu yaptıklarını polislerimiz kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, yatmadan önce aynı şekilde yapıyolardır bunlara.
 • az önce haber sitesinden izlediğim rezalet. protesto, özgürlük, barış vs diyorsunuz, bunu yaparken sizi eleştiren genç insanları gidip oturdukları yerde feci şekilde darp ediyorsunuz. o gencecik kıza nasıl vurabildiniz lan öyle?? bu mu lan sizin özgürlük anlayışınız? kimse de yardımına koşmamış gençlerin yazık. neyse ki yakalanmışlar.
 • işte bunların karakteri bu, ama baskın anını izlememle beraber yüreğime soğuk su serpmiştir.
  hak ettiklerini bulacaklardır, buradaki destekçileri kendilerini çeki düzen vermezlerse afrin dekilerden farkı olmayacaktır.

  ayrıca malum ırk yazarak tüm kürt asıllı türkleri töhmet altında bırakanların da bu barbarlardan bir farkı yok, bumerang gibi devam eder bu şekilde.

  türkiye bir birleştiricidir, mesele türk hissetmektir mustafa kemal atatürk'ünde dediği gibi "ne mutlu türk'üm diyene".
  zaten %100 türk kimse yok örneğin arap asıllı türk, gürcistan asıllı türk , ermeni asıllı türk diye kavramlar var, bu kavranları belirleyenler yine köken sahipleri.
  kürt asıllı türk olduğunda bu mesele kapanacaktır.

  bırakın şu devlet kurma işlerini kursanız ne geçecek elinize vatan her yerdir, önemli olan hissetmektir.
 • oha! şok oldum seyrederken. masadaki gençler ne demişler, nasıl sataşmışlar bilmiyorum ama bu kadar öfkeyle saldırmak için ananıza küfredilmiş olması lazım.

  arkadaşları öldüresiye dayak yerken masadan kalkıp elleri cebinde içeri giren, geri çıkıp sakince olan biteni seyreden çocuğa da ayrı uyuz oldum.
 • nolur birisi bana polislerin bu orospu çocuklarına acı çektirdiğini söylesin.
 • devrimci komünanlar partisi birleşik özgürlük güçleri'miş. sizin özgürlüğünüze de gücünüze de sıçayım amk tarzanları.
 • (bkz: almanya ve türkiye'deki pkk provokasyonları)

  sosyalist ve pkklı yabanilerdir. kürt, türk, ermeni, fransız, moritanyalı olmaları önemli değildir, kürt diye vurgulamak anlamsızdır. asıl önemli olan şey sosyalist ve pkklı terör örgütü dkp/bög üyeleri olmalarıdır. vahşiliklerini ve yamyamlıklarını milyonuncu defa göstermişlerdir.
  (bkz: devrimci komünarlar partisi)
  (bkz: birleşik özgürlük güçleri)

  zeytin dalı harekatı'na karşı slogan atmışlar, kendileriyle aynı fikirde olmayan vatandaşlara ise oturdukları yerde saldırıp linç etmek istemişler. insanlık düşmanı terörist orospu çocukları.

  şunlara bir daha gökyüzü gösteren devlet? suçluyu korumak üzerine bir garip sistem.

  not: bir sürü seviyeli uyarı mesajı aldım, yukarıda yazdıklarımla ilgili terörle arasına mesafe koyabilen aklı başında sosyalist bireyleri tenzih ederim.
 • bu or**pu çocuklarını polis yakalayacak sonra en ufak bir rahatsızlıkta"polis devleti" , "faşist tc" diye başlıklar açılacak ..tıpkı şu an uğruna 5 kişi birden genç bir kıza saldırdıkları afindeki kardeşleri gibi.. her türlü terörizmi yap. bomba patlat ,sivillere roket at sonra devlet bize saldırıyor savaş kötüdür, tu kaka..

  edit: rte'li sevmem etmem ama dinsizin hakkından da imansız geliyor arkadaş..