• kadına vurma- check
    götü güvene alacak sayıya ulaşıp öyle saldırma - check
    bir kişiye en az 3-4 kişi vurma - check
    polis gelmeden kaçarken ayakların göte çarpması - check

sonuç;

%100 saf, ham orospu çocuğu pkk yandaşları bunlar.

yakalanmışlar. inşallah şu yaptıklarını polislerimiz kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, yatmadan önce aynı şekilde yapıyolardır bunlara.
  • halkların özgürlüğü adı altında terörist seviciliği yapan 5 serefsizin biri kız 3 gence hayvan gibi saldırmaları.hele genç kıza seri darbeler indiren o şerefsizi görünce insanlığımdan utandım.masaya ilk giden orospu çocugu da arkadaşları gelmeden saldıraya geçemiyor..

işte bunlar hep halkları özgür bırakacak ipneler..

haber

edit: 'maluk ırk' yazan arkadaşın entrysine gelen begenileri anlayamıyorum. o entry bize o 3-5 serefsizin verdiği zarardan daha fazla zarar veriyor.
    şu ülkeyi en az bizim kadar seven kürt arkadaşlarım oldu benim.özel hareketta doğuda pkk ile elleri soguktan çatlayarak gece gündüz savaşan,pkk dan senden benden daha çok nefret eden kürt arkadaşlarım oldu..ve sen masanın başında sıcacık ortamında 'malum ırk' yazıp o vatan sevgisi olan kürt kardeşlerimizi de yaralayarak bu vatana hizmet ettiğini sanıyosun..tiksiniyorum..
  • nolur birisi bana polislerin bu orospu çocuklarına acı çektirdiğini söylesin.
  • az önce haber sitesinden izlediğim rezalet. protesto, özgürlük, barış vs diyorsunuz, bunu yaparken sizi eleştiren genç insanları gidip oturdukları yerde feci şekilde darp ediyorsunuz. o gencecik kıza nasıl vurabildiniz lan öyle?? bu mu lan sizin özgürlük anlayışınız? kimse de yardımına koşmamış gençlerin yazık. neyse ki yakalanmışlar.
  • mahkemelerine, onlarca soyunu siktiğim avukatı katılıp bunları savunacak.

edit:imla
  • devriminizi sikiyim sizin orospu çocukları.
  • bu or**pu çocuklarını polis yakalayacak sonra en ufak bir rahatsızlıkta"polis devleti" , "faşist tc" diye başlıklar açılacak ..tıpkı şu an uğruna 5 kişi birden genç bir kıza saldırdıkları afindeki kardeşleri gibi.. her türlü terörizmi yap. bomba patlat ,sivillere roket at sonra devlet bize saldırıyor savaş kötüdür, tu kaka..

edit: rte'li sevmem etmem ama dinsizin hakkından da imansız geliyor arkadaş..
  • kadıköy'de solculuk oynayıp bu tipleri şımartan, her tarafı yakıp yıkarlarken "demokratik tepki ya, faşizme karşı omuz omuza yeaaa!" diye dolaşan ezikler ve çarşı esnafı, bölge sakinleri sindirilip ilçe merkezi bunların propaganda merkezi haline gelirken destek veren belediyemiz tarafından iyi izlenmesi gereken savaşçılardır.
  • ah bide bana denk gelse orospu çocukları pkk seviciler ama onlar korkaktır yemeyeceği yarrağın üzerine oturmazlar.
  • hepsi pkk sempatizanıdır.

gerçek pkk işte tam olarak bu sayın pembe kulaklı liboş!
hesabın var mı? giriş yap