• 9. nesil biçare yazar. gariban. yetim. süper adam ama. dikkat etmek lazım. *
  • sporcu kişi, uzun varlık, erasmus öğrencilerinin dostu, 20 yaşından önce üniversiteyi bitirecek kadar hızlı öğrencidir.
    iyi müzikler dinler (bkz: beirut) (bkz: decemberists) (bkz: sufjan stevens), iyi filmler izler (bkz: tarantino) (bkz: vavien) (bkz: star wars), iyi kitaplar okur (bkz: kafka) (bkz: marquez).

ayrıca sözlükte sportif entryleri ile öne çıkacağını düşündüğüm çiçeği burnunda dokuzuncu nesil biçare yazardır.

edit: nazar değdirdim, 20 yaşından önce bitiremedi üniversiteyi :p
    edit2: kendisi gün itibariyle diplomasını almıştır. fakat halen içkili konserlere giremeyecek yaştadır.
  • bir türlü boş vaktini yakalayıp da iki lafın belini kıramadığımız yazar. bu gidişle adam toplayıp çıkışta okul önünde bekleyeceğim kendisini o olacak. kitap ve sinemasever, 4 ve 5 numara oynayabilen, phoenix taraftarı uzun yazar.
  • geleneksel basketbol zirvesi vol 31'de hem pota altında aldığı ribaundlarla hem de dışarıdan attığı şutlarla etkili olmayı başarabilmiş, oyun stilini nikola vujcic'e benzettiğim suser.
  • geleneksel basketbol zirveleri geleneksel sakatlanmalarinin bu haftaki ismi.
    once inklingsin feci bilek sakatligi,
    simdi de hunter'in beli.

bi dahaki zirveye nazar boncuklu top yaptiricam kardesim, olmayacak boyle, gecmis olsun.
  • geçmişler ola dileklerimizi ilettiğimiz yazar. bir de bana şanssız der ancak kendisi durduğu yerde belini sakatlamış. üstelik tam sınav haftasında olacak iş mi? nazar var heralde *
  • geleneksel basketbol zirvelerinin istanbul etkinliklerini bırakıp, izmir etkinliklerine transfer olan yazar.uzun boyu, oyunu okuma yeteneği ve pota altındaki etkisiyle her takıma lazım kendisi.fakat ben onu yine de istanbul'a çok önemli bir rövanş için çağırmak zorundayım, zira sadece bir maçta hezimete uğramış takımın parçaları olarak yapılması gereken işler vardır diye düşünüyorum.
  • dün düzenlenen geleneksel basketbol zirvesi vol. 45'te beraber basketbol oynamaktan mühtiş keyif aldığım yazar. hem savunması hem de şutlarıyla takımımızı ayakta tutan isimdi. basketbola uzun bir ara verdiğim için 3 maçın sadece birini kazanabildik ama fazla kilolarımı verip, artıracağım kondüsyonumla tekrar birlikte oynamayı çok isterim. çünkü ona iyi bir performans ve daha fazla galibiyet borçlu hissediyorum kendimi.
  • sözlük basketbol zirvelerinde birlikte oynadığımızda maç kaybetmiyoruz.. bir de screen üstü devrilse her maç handikapa bağlayacağız.. *
  • birlikte basketbol oynamaktan en çok zevk aldığım adam. çok iyi şut atıyor, bir sürü rebound çekiyor, iyi savunma yapıyor... en önemlisi ise tüm bunları çok sade bir şekilde ve topu çokça paylaşarak yapıyor. efficiency rating'i en yüksek oyunculardan biridir.
hesabın var mı? giriş yap