şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gün itibariyle okex'ten sonraki en büyük çin altcoin borsası.
  • türkiye gibi dünya gücü bir ülkeden üye kabul etmeyen borsadır.

tanzanya var, türkiye yok.
  • angola
    anguilla
    antigua and barbuda
    aruba
    ascension
    barbados
    belize
    benin
    bermuda
    botswana
    brunei
    burkina faso
    burundi
    cape verde
    cayman adaları
    comoro adaları
    cook adaları
    diegogarcia
    djibuti
    doğu timor
    ekvator ginesi
    eritre
    etiyopya
    falkland adaları
    faroe adaları

sıkıldım ve f harfinde bıraktım. bu kadar afrika ve pasifikteki küçücük ada ülkelerini bile tanıyan ama türkiye'den üyeliğe izin vermeyen sitedir. türkler siksin sülalenizi!
  • bende listede türkiye yi göremeyince geldim bir yolu yok mu buraya girmenin bilenler yeşillendirsin
  • mail atıp sorduk, dediler ki "türkçe versiyonumuz olmadığı için koymadık, başka bir ülke seçip devam edin".

huobi token ile ise acayip cinlik yaptı pezevenkler, kendi ceplerini doldurdu. 200 point'im var atsan atılmaz, satsan satılmaz. artık huobi kullanmak zorundayım amk. gördüğüm en başarılı retention hack'i olabilir. token ise muhtemelen point ile beraber kullanılacak bir noktada. işte o zaman "to the moon".
  • biz de mail atip sorduk. verdikleri cevap aynen su sekilde:

??? (huobi)

feb 26, 13:22 cst

hi, coin pro is currently serving millions of users in more than 130 countries around the world, strictly abide by the laws and regulations of various countries and regions and is currently temporarily unable to provide services to coin pro in your country or region. ı am sorry for the inconvenience if new questions, please resend the mail, do not reply on the basis of the old mail, thank you, have questions, feel free to consult.

tanim: turkiye'de kullanilamayan kripto para borsasidir.
  • piyasanın en canlı kripto borsalarından. türkiye'den hala kullanıcı kabul etmemekte.
  • hacim olarak en büyük 3. kripto coin borsasıdır.

türkçe desteği ile birlikte türkiye'den kayıtları da kabul etmeye başlamıştır.

binance coin gibi çıkarmış olduğu kendi borsasında çıkardığı huobi token'ın ileride bnb gibi yürüyeceğini düşünüyorum.

üye olmak aydaki arsalara ortak olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. to the moon...

üye ol

ek not: şuan ki promosyonunda 20 haziran'a kadar üye olup, üyeliği onaylayıp, 300 dolarlık coin bulundurursanız bedava airdroplardan da faydalanabilirsiniz.