şükela:  tümü | bugün soru sor
 • internet of things üzerine yoğunlaşıp müşteriyle üreticiyi ( developer) bir araya getiren smart contracts üzerine dayalı bir blockchain marketi kurmayı planlayan bir token projesi.

  bu teknoloji kısacası internetin sadece bilgisayar ve telefonlardan değil akıllı arabalardan ev sistemlerine ,(bkz: savunma sanayi)den eğlence sektörüne kadar her türlü cihazın internet tabanlı çalışması üzerine kurulu bir konsept, yapay zekayla birlikte gelecek 10 yılda hafiften hayatın her alanında görmeye başlayacağız gibi.

  hurify ise tam olarak internet of things müşterileriyle iot geliştiricilerini (developerlar ve yazılımcılar) buluşturan blockchain tabanlı bir market kurmayı amaçlıyor,smart contracts özelliğiyle gelecek olması da bir artı.

  yani ticaretin döndüğü başlıca yerlerden biri olma gibi gayeleri var,internet of things olayı yaygınlaştıkça.

  ilk internetin askeri nedenlerle bulunduğunu ve genel halk kullanımına çok sonraları açıldığını çoğumuz biliyoruzdur. ınternet of things ise zaten daha günlük hayata yönelik devrimsel gelişmeleri barındırıyor.

  buna benzer bir konseptle ortaya çıkan diğer coin ise adı üstünde (bkz: iota)ydı, eminim hala çoğu kişi 30 cent'lerden 5 dolar seviyelerine yaptığı ralliyi hala hatırlıyordur. borsaya girdiğinde aynı sükseyi yapacağını düşünüyorum.

  ufak bir not; hurify'in geliştirici ekibinde önceden intel'de çalışmış bir kaç isimde var.

  ico konularında seçiçi olduğumu biliyorsunuz,buna güvenmesem yazmazdım.
  eğer faydalı bulduysanız aşağıdaki linkten üye olursanız sevinirim.

  https://platform.hurify.co/register/4ea481

  ayrıca siz de önerdiğiniz her arkadaşınız başına ücretsiz 25 hurify token alacaksınız. eğer o arkadaşlarınız icoya katılırsa 100 adet alacaksınız :) bol şans!
 • hurify token

  hurify airdrop 2.tur başladı. 1.tur da tokenler mew hesaplarına yattı.

  açıkçası token kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  şurdan http://telegram.me/hurify_bot/?start=500261054 linke tıkla mew adresini yaz hepsi bu.
 • hurify (hur) 2. airdrop tokenleri mew hesaplarına gönderilmiş.

  katılan arkadaşlar cüzdanlarını kontrol etsinler.