şükela:  tümü | bugün
  • facebook ve cesitli sosyal platformlarda vucudunuzun hangi bolgesinde kil yogunlugu fazlaysa ona gore reklami cikiyor.

ornegin benim sadece gogus bolgemde var; gogus killari artik dert degil diyor. arkadasin sirtinda var, cikar su kazagi artik haci dayi diyor.

demem o ki; sagda solda surekli enlarge your penis tadinda reklamlar goruyorsaniz, birileri size kalbinizi kirmadan bi seyler anlatmaya calisiyor olabilir.

teknoloji o kadar ilerledi iste.
  • internet sitelerin de yeni türemeye başlamış, vücutta ki kıl oranını %100 kaybedeceğini ileri süren kuruluştur.
    kendine ait bir internet sitesi mevcuttur. orjinal bandrollü ürünlerinin garantisini bizzat firma vermektedir.

merak edilen; firmanın internet sitesinde de bahsettiği üzere, 6 tüp hürrem yağının kesin çözüm olduğudur. bu sonuçtan yola çıkarak insanların akıllarını kurcalayan soru şudur! koltuk altı bölgesi ile erkeklerin göğüs bölgesi için 6 tüp kullanmak normal midir.
    kısacası, koltuk altı bölgesinin alanı ile göğüsün arasındaki fark dağlar kadardır. her iki bölge için de altı tüp kullanılması mantıksızdır.
    ısrarla 6 tüp diyen firmanın yaptığı bu açıklama, insanların altında bit yeniği aramasına neden oluyordur.
  • (bkz: lubricant)
  • radyodaki reklamlarda alın diye o kadar çok ısrar var ki bu bile koftiden bi ürün olduğunun ispatı. ne kadar çaresizlerse artık araya digiturk hediyesi falan sokarak satmaya çalışıyorlar. bence bunun yerine sike sürülecek akıl satarlarsa daha çok para kazanabilirler.
  • reklamında kol altı kıllarını fütursuzca teşhir eden abinin görüntülendiği reklam.
  • bel bölgesinde yanlardan yanlardan fırladığını düşünüyorum (bkz: love handle).
  • bunu satan arkadaşlar nasıl bir reklam gideri ayırdılar anlayamıyorum. aylardır her facebook sayfasında beliriyor o koltuk altı fotoğrafı. arkadaş kıllarımla barışık bir insandım ben, jilet alıp dalasım geldi kola bacağa bu reklamlar yüzünden. ama evet yine de sizin ürününüzü almayacağım, inat ettim.
  • seviyeyi iyice ilkokul 5'e çekti.
    kollarını kıl basmış bir kadın resminin üzerindeki başlık:
    ”kadın mı erkek mi?”
    hurremyagi.net