şükela:  tümü | bugün
  • hurriyet gastesinin portali
  • hurriyet gazetesini hergun netten okuyabileceginiz, gurbetteyken acaip ise yarayan kullanisli site. www.hurriyetim.com.tr
  • güncellemelerin her zaman ntvmsnbc'den önce yapılmadığı site.. flaş haberleri nerdeyse saatler sonra koyduğunu hatırlarım çok değil bir sene öncesine kadar..
  • (bkz: hurriyetim)
  • guncellemelerini asla "anlık" yapmayan, hatta bazı olayların (örn: hollanda daki türk büyükelçiliğine bombalı saldırı) "haber değeri" olup olmadığına ancak zehir zemberek bir ele$tiri email'i göndermemizden sonra karar veren(!) ve o an (olaydan 5 saat sonra) ba$ladıkları güncellemeleri (bravo) -- update olayında o kadar yava$tılar ki -- sayfa sayfa izleyebildiğim onlar yaptıkça -- abuk portalımsı...

edit: haber metinlerinin çoğunun anadolu ajansı'ndan alınıp, zaman sorunu olduğu için de fazla deği$tirilmeden yayına verildiğini öğrenmi$ bulunmaktayım... ama bu, diğer haber portallarından (örn: ntvmsnbc) gayet uzun bir süre sonra (5 saat gibi!) güncelleme yapmalarını haklı göstermez... "neye" önem verip, neye vermediklerini gösterir...
  • iğrenç hantal ve kullanışsız site.

milliyetin ve sabahın siteleri çok daha iyidir.
  • hürriyetim internetim gibi dandik bir sloganla tanıtıma başlamış haber portalı.
  • hiçbir kişiselleştirme olanağı sunmadığı halde alakasız bir isim seçmiş site..
  • simdilerde her girildiginde gicik iki tane pop-up portletmekle kalmayip bir de "would you like to set your homepage to 'web.yav.net/'?" diye cikan mesaja 'no' tusuyla cevap vermeye mecbur birakan artik http://www.hurriyet.com/ olarak da girilebilecek site. arsivi milliyet ve sabah'inkinden cok daha iyidir, cok ise yarar.
  • su an itibari ile "not enough storage is available to complete this operation." hatasi veren site ... kardesim madem bir site idare edemiyorsunuz, o zaman cekilin, cekilmek yetemez istifa edin, rayinizdan cikmissiniz siz ...