şükela:  tümü | bugün
 • her salı hürriyet gazetesiyle birlikte ücretsiz edinilen, spor dergimsi.
 • 19 şubat 2008 tarihinden beri yayınlanan spor eki. billboard reklamlarındaki yazar listesine göre aralarında pek fazla spor yazarı bulunmamaktadır. aklımda kaldığı kadarıyla şöyleydi:

  ertuğrul özkök
  ercan saatçi
  yılmaz özdil
  erman toroğlu
  ibrahim altınsay
  kanat atkaya
  alp ulagay

  kayınpeder-damat bir yana (bkz: sana birşey demiyorum), kişilik olarak son 3 yazarı bu gruba pek yakıştıramadım. yukardaki büyük abilerle isimlerinin yanyana çıkması kendilerini ne kadar gururlandırıyor, artık bilemiyorum. aralarında sadece spor yazan tek kişi ise alp ulagay sanırım.
 • süper gazete
  süper spor eki.

  her şeyiyle süper.

  hizmette sınır tanımıyorlar.

  şu hizmeti verdi 3 haziran 2008'de 16. sayısında

  cengiz semercioğlu imzasıyla avrupa futbol şampiyonasının yapılacağı ülkelerin büyük şehirlerindeki seks şovu yapan gece kulüpleriyle genelevlerin adreslerini ve hizmetlerini yazdı.

  tebrik ediyoruz.

  gelecek sayılarında süper lig'de mücadele eden takımların illerindeki genelev ve gece kulüplerinin adres ve hizmetlerini bekliyoruz.

  hakkımız değil mi, deplasmana gidilecek.
 • 3 mart salı yayımlanan 55 inci sayısı itibariyla yayinina son verilen spor eki.
 • ercan saatçi önderliğindeki fanatikliği her yerinden damlayan spor ekidir.

  young boys 'un tottenham hotspur'u şampiyonlar ligi play off ilk maçında 3-2 yenmesini göklere çıkarmış; adeta fenerbahçe'nin elenmesine kılıf bulan bir yazı kaleme almışlar.

  --- spoiler ---

  young boys tottenham'i dağitti.. çok değil.. bu takım 15 gün önce fenerbahçe’yi şampiyonlar ligi’nin dışına attığında ‘’fenerbahçe çoluk çocuğa elendi’’ esprileri yapılmış, hatta alaycı ifadeler kullanılmıştı. ancak isviçre’nin bu köklü takımı dün gece de play-off ilk maçında ingilizlerin ünlü ekibi tottenham’ı 3-2 ile geçince işin ‘’tesadüf’’ olmadığı ortaya çıktı. hatta öyle ki, young boys tottenham karşısında ilk 29 dakikada 3-0’ı bulurken sonradan yediği 2 gol ise tecrübesizliğinin bir kanıtıydı.. ama öyle ya da böyle.. young boys fenerbahçe’den sonra tottenham’ı da eleme noktasına getirirken, kendisini küçük görenleri de şaşkınlığa uğrattı..

  --- spoiler ---

  eee fener elenmeyecekti de kim elenecekti bu takıma caanım ?

  http://webtv.hurriyet.com.tr/…ahce-yi-elemisti.aspx

  edit: rövanşta ise tottenham dağıttı. 4-0 .
 • http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/26133806.asp

  saçma sapan bir haber yayınlamışlar sitelerinde. haberi yapanın, sözü geçen teknik direktörün ve futbolcuların isimleri belli değil. kısaca, haber değil de, imzasız bir eleştiri yayınlamışlar. eleştirinin de elle tutulur bir yanı yok. taktiği kaptana ve/veya oyun kurucuya kağıtla vermenin nesi yanlış ? oyuncu neden ezilsin bu durum karşısında ? tam aksine, kağıdı alan oyuncuya takımı yönlendirme görevini açıkça vermekte ve oyuncunun güvenini arttırmakta. sırf saçma sapan bir eleştiri yapmak uğruna, koskoca bir gazetenin haber sayfasına yakışmayacak şekilde haberler yayınlamaları çok üzücü.
 • dünyanın en gereksiz medya departmanıdır bana göre. yahu şöyle bir haber yapmış olmanızı geçiyorum, hiç dikkate almıyorum. ama tabiri yerindeyse birbirlerine horozlandılar nedir kardeşim? hasta mısınız siz? türkiye liglerinde mücadele eden bütün takımların antrenmanlarında birbirine sert giren futbolcular olur, bunlar kimi zaman olayı büyütüp kavga eder, kimi zaman laf dalaşı yaparlar, kimi zaman da hiç bir şey olmamış gibi devam ederler. sonunda yine barışırlar tabii, orası da ayrı.

  böylesine haber değeri olmayan, yazarı belli olmayan (keşke olsa da direkt kendisine sövsem), sikimsonik, sallamasyon, işkembe-i kübra kaynaklı metinleri "haber" diye millete okutuyosunuz, ondan sonra da milli tıkım nidin biyli kiti gidiyi? tirk fitbili bittivs türünden muhabbetler yapıyosunuz.

  sizin yapacağınız haberciliği, futbol düşmanlığınızı, beşiktaş nefretinizi... boş bi inşaata götüreyim.
 • galatasaray ile ilgili en ufak olumsuz haberi büyük bir şehvetle veren fb resmi gazetesi...
 • fb yalakası mı, gs düşmanı mı bilinmez ama beşiktaşı 2.plana attığı aşikar olan gazetedir.
 • bildiğin fenerbahçe maşasıdır.

  saraya 4.yıldız geldi şeklinde manşet atabilecek kadar ........dırlar.