şükela:  tümü | bugün
  • #hurriyetisiliyoruz hastagi ile twitter’da da sesimizi duyurabileceğimiz kampanyadır.

kendine saygısı olan tum herkesi davet ettiğim kampanyadir. ulkenin en buyuk medya şirketi ve gazetesisiniz. 1 günde 150 bin imza toplamış bir cb adayının haberini yapmamak nedir? başbakan öksürse manşet oluyor. her secimde en az yuzde 25 oy alan bir partinin cb adayinin mitinglerinin görmezden gelemezsin kardeşim. bana hizmet ediyorsun. alişan’ın düğünü daha mı önemli lan ulkeye vaat veren siyasetçiden.

herkesi hurriyet denilen rezalet oluşumun uygulamasını silmeye, gazetesini almamaya davet ediyorum! websitesine giriş yapmayarak, twitterdan takipten çıkarak. elimizden geldiğince onların yaptığı gibi görmezden gelerek en büyük tepkiyi verebilirsiniz.

edit: çok fazla geri dönüş aldım, herkes bu durumun farkında ve şikayetçiymiş. küçük bir araştırma yaptım. hurriyet’in satışları son bir haftada 20-25 bin azalmış.

yakın zamanda demirören grubunun satın almış olması bunda çok etkili sanırım. halkın belli bir kısmını yok sayan bir medya kuruluşu bunu hatta daha fazlasını hak ediyor. almayın, aldırtmayın!

edit2: gündemde tutmak için her entry kampanyaya fayda sağlaycaktır. sadece bugün değil yanlı tutumlarına devam ettikleri sürece sürekli gündemde tutarak destek olmamız gereken boykottur.

edit3: twitterda tepki göstermek yayılması için önemli, oldukça insan yazıyor fakat kendine medyada yer bulamayan partilerin hesapları da destek olursa kampanyanızın işe yaraması çok daha mümkün olacaktır.

bir yazar arkadaşın ricası üzerine: şiddet suçları ile ilgili yasa değişikliği

ayrıca alternatifler için: (bkz: tarafsız haber sitesi önerileri)
  • hürriyet diye bir gazete olmadığı için katılamayacağım kampanyadır.
  • böyle ilkeli yayıncılığı devam ederse bundan 10 sene sonra hürriyet ile ilgili başlık açıldığında insanların tepkisi :

(bkz: hürriyet kim amk)

şeklinde olacaktır. unutulmaya mahkumsunuz. yalakalık yaptıklarınız bugün var yarın yok ama bizler hep varız..
  • bundan sonra açtığım haber başlıklarında zorunlu olmadıkça kaynak olarak kullanmayarak destekleyeceğim kampanya.

edit: başlık sahibi fedöncü olabilir! sublimal meşaz verip bizi hürriyetimizden etmek istiyor olabilir.

eved.
  • hürriyet diye bir kavram zaten olmadığı için katılamayacağım kampanyadır.
  • aynı zamanda ben de, belki tv'lerden cnnturk kanalını silemesek bile arabalardan cnnturk radyosunu silmeye davet ediyorum.
  • gün itibariyle sık kullanılanlardan kaldırdım.
    mutluyum, huzurluyum.
  • böyle "amiral" olmaz olsun.. batsın gitsin! satılmış herifler.. o gazetede eski dönemden beri olup da hala çalışmaya çalışanların da tepki vermesi lazım..
  • eposta listesinden çıkarak uyguladığım hödödür.