şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hürriyet gazetesinin bugünkü spor sayfasında verilen puan durumunda trabzonspor'un beşiktaş ile oynadığı maçı sildiğini görüyoruz.
    dün oynanan başakşehir maçı eklenmiş ama bir hafta önce oynanan ts - bjk maçı bilinçli şekilde çıkarılmış. beşiktaş ve trabzonspor'un iki maçı eksik görünüyor.

hani yanlışlıkla yapılacak bir şey de değil oturup uğraşman lazim. nelerle uğraşıyorlar inanılır gibi değil.

https://i.hizliresim.com/1jba1n.jpg

e gazetede ise puan durumu doğru. sadece basılı gazetede bu yapılmış.
  • hürriyet e yakışan harekettir. sorsan tarafsız gazetecilik filan diye sayarlar. (bkz: yuh)
  • yılın spor dalında rezaletlerinden biridir. yarın tamamlayıp tüm halini yazarlar artık. renkli medyası ne olacak sanki?
  • anlamayacak bir şey yok,tabloyu hazırlayan kişi son taslağı kaydetmediği için,bir önceki haline uygulanmış değişikliktir.
    hayır ne amaçlanabilir yani? amk nasıl bi kafa yapınız var lan?
  • yanlış copy paste yapılmasından kaynaklanmıştır
  • beşiktaş düşmanı renkli kız kardeşler tarafından şanlı onurlu tarihimizjeşgkxjgkşjfg tiner içmeden yazmak imkansız bu cümleleri, insana bir gülme geliyor.
  • hayatında bir başarısı, tutunacak dalı olmayan kişilerin takıldığı bir nokta daha.

ya kardeşim gidin biraz kendinizi geliştirin, futbol, milliyet, din ile uyutuluyorsunuz göremiyor musunuz? oyalanın diye sizlere sunulmuş birer simülasyondan ibaret.

neymiş efendim, maç silinmiş, renkli medyasıymış, beşiktaşa oynuyorlarmışmış.

abi işiniz gücünüz yok mu? çocukken sınavla mı takımlara taraftar olarak seçildiniz? arkadaşın baban neyi tutuyorsa onu tuttun... sayenizde trilyonların döndüğü sektör oluştu, size de birbirinizi yemek düşüyor, renkliymiş, renksizmiş, gs fenermiş. tam işsiz uğraşı.

çıkın dışarıda biraz bir şeyler başarın. başardıklarınızla övünün. veledken seçtiğiniz bir takımla değil.

edit : yazarların profillerine bakın hepsi futbolla alakalı, favori entrleri futbolla alakalı bu adamlar dünyaya, sana bana sözlüğe ne katacak? evet sizden bahsediyorum...
  • ''fenerbahçeyi potada tutma çırpınışları bunlar'' şaka şaka..her işte olduğu gibi kontrol mekanizması olmadığı için bu tür yanlışlıklar/hatalar normaldir.