şükela:  tümü | bugün
 • galatasarayin resmi sitesinde her hafta iki uc haberinin yalanlanmasina ragmen galatasarayi karistirmak icin ozel haberler hazirlayan, ercan saatci ve erman toroglu gibi iki kalemsoru bunyesinde barindiran basinin koklu gazetesinin icinde bulundugu acinilasi durum, bir nevi histeri
 • hürriyet bu ülkede yıllardır okuduğum tek gazetedir..ama neredeyse 6 yıldır spor sayfasına açıp bakma gereği bile duymam..çünkü galatasaray'la ilgili bir tane bile haber yapmazlar..yapsalar da dendiği gibi 3 satırı geçmez.. yazık..
 • göt olmak deyiminin şekil bulmuş hali olabiliyor bazen.

  http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/20942777.asp
 • son örnek de şudur. yapılan son futbol para ligi araştırmasında galatasaray 16, fenerbahçe 18. sırada yer alırken haber içeriğinde, ne hikmetse galatasaraydan altta bulunan fenerbahçeden ilk olarak bahsediliyor, ve şu işe bakın ki alttaki listede 16. sırada bulunan galatasaray silinmiş. bu kadar da ucuz kıskançlık olmaz...
  haberin linki
  hurriyet çakallığı

  silinir milinir bir de caps ekleyelim. mike ehrmantraut a teşekkürler
  caps
 • galatasaray taraftarı tarafından kedi götünü görmüş yara sanmış misali eleştirilen gazetenin düşmanlığıdır. daha dün yalan ve iftiralarla dolu pancu röpörtajını yayınlayan, fenerbahçe düşmanlığında çığır açan gazeteden bahsediyoruz ha. 16. sıraymış da 18. sıraymış vay anam vay.
 • (bkz: ahmet ercanlar)

  (bkz: kalemşör)
 • zamanında genel yayın yönetmeni ertuğrul özkök , spor müdürü de damat ercan saatçi olan gazete.daha başka nasıl düşman olunabilir bilmiyorum.
  aziz yıldırımın kahraman ilan edilmesinde de kendinden beklenen görevleri yerine getirmişlerdir.
  (bkz: pezevenk basın bunu da yazın)
 • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20.

  yukarıdaki sıralamada bir sorun görebiliyor musunuz? ardışık gelen sayılar, 1'den 20'ye kadar gibi görünüyor değil mi? ama değil, orada bir sayı yok: 16.

  hürriyet bir liste yayınlıyor, 2013 yılında avrupa'da en çok gelir elde eden ilk 20 takım diye. ama bir sorun var ki o listede 16 numara yok. 1'den 20'ye tüm sıralama 16 hariç var, 16 yok. peki o 16. sırada kim var? galatasaray.

  arada başka bir takım gitmiş olsa ya da başka bir takım daha olmasa yine bir derece anlayacağım ama tek galatasaray yok, üstelik haberin başlığı ve fotoğrafı da fenerbahçe ve galatasaray üzerine kurgulanmış. buna rağmen bu yapılan tek kelimeyle ayıptır.

  bir arkadaş koymuş, kendisinden özürlerimle aynı capsi bende kullanıyorum.

  söz konusu haber, düşmanlık değilse bile büyük bir basiretsizlik örneğidir.

  sonradan gelen ekleme: gerçi neyi konuşuyorsak, bizim basınımızın çapı belli: hayat ne garip penguenler falan...
 • http://imgim.com/7395inciv4397378.jpg

  aynı günde bir tane daha geldi, iyi çalışıyorlar mübarek.

  ana sayfada bir haber. "eşini aldattı, ülke karıştı" diyor, fotoda odak noktasındaki oyuncu melo. habere tıklıyorsun meğer pirlo'ymuş aldatan.

  (bkz: vay anasını sayın seyirciler)

  http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/25634046.asp
 • olmayan düşmanlıktır. ha ama olduğunu varsayarsak kök neden olarak ancak şu denebilir; galatasaray'ın "herkes kirli biz temiziz" mantığıyla sadece hürriyet'te değil çoğu yerde kendi kendine oluşturduğu düşmanlıktır bu son yıllarda. kendileri bunu kabul etmese de, biraz kendilerine de iğne batırmalıdırlar.