şükela:  tümü | bugün
  • takriben 1 aydır 2-3 günde bir gazetenin internet sitesinde şok şok-bomba bomba, o gün belli oldu, yılbaşiında kar yağacak mı istanbul'a, istanbul için bomba uyarı (tabi tıklıyorsun parçalı bulutlu ancak 5 gün sonra yağmur olabilir haberi) bitmek tükenmek bilmedi. inanmayan açsın şimdi baksın. günü belli olmuş yağacak karın.

http://www.hurriyet.com.tr/…cagi-aciklandi-40699250

arkadaş tamam bok püsür haberciliği yapıyorsunuz. götümüzün dibinde iran'da ne oluyor bugün için bir satır bile haber vermiyorsunuz. 1. haberiniz sürekli 3. sayfa haberi, hiç istanbul'a gitmeyen adama ceza kesildi, 3. kattan düştü arabaya atıp geneleve sattılar, ben öldürdüm dedi, yemekte gaz kaçıran damadını şişledi.

yahu bir kar yağışına bir ay kafayı takmanızın sebebi nedir acaba. derdim değil ama kaos haberi vermek üzerine mi kurulu haberciliğiniz? evet hadımköy'de kar çok fena, insanlar aç, kurtlar indi, valiliğe bağlanıyoruz okullar tatil olursa uyuşturucu satıcıları içinde tatil olacak mı?

nedir derdiniz? yeri gelince türk basınının amiral gemisi, ne gemisiyse amk. bütün kışı kar haberi, bütün yazı deve siken sıcaklarının gelişi haberiyle geçiriyor.

ulan sinirden beni sözcü gazetesinin tokmak köşesi gibi entry girmek zorunda bıraktınız ya daha bir şey demiyorum.
  • ülkemizde habercilik yapılmadığının bir numaralı kanıtıdır.