şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de bütün kadınlar şeyma subaşı'na özendiğini duyunca valla bir anda soğudum. bunun imkansız olduğunu düşünüyorum. en azından benim çevremdeki her bayan şeyma subaşı'ndan nefret ediyor. bu nasıl haberciliktir. insanların algısıyla oynuyor resmen. hürriyet'in editörleriyle posta gazetesinin editörleri yer mi değiştirdi ne oldu acaba ?

  işte türk genç kızlarının şeyma subaşı'ya özendiniğini öğrendiğimiz haber
 • hürriyet'in sağlam reklam parası aldığına delalettir.
 • şeyma'nın harvard ve stanford'da doktora yaptığını öğrendiğim haber.

  hani benim hayallerimi yaşıyormuş ya hürriyete göre.

  türk kadınlarının hepsini evli bi adamdan çocuk yaparak dolaylı yoldan zengin olan bi kadına özeniyor sananlara hastayım. hayat sizin için ne kolay lan.
 • harvard mı, stanford mı aehfsdgfh.
 • nasıl özenilmesin kadın instagram'da sabah deniz'e gidiyor, öğlen kayak yapıyor, akşam eğlencenin dibine koyuyor. sabah survivor adasında, öğlen dubaide, akşam amerika'da.

  erkek halimle özeniyorum amk :)
 • kısmen doğru haber.

  süper lüks, bir o kadar da uçuk bir hayat yaşıyor ve bunu sosyal medyadan herkesle paylaşıyor. bunun paylaşımlarını gören özellikle genç kızlar, bir yandan kendi hayatlarında bulunan zorluklara yokluklara bakıyor bir de onun herkesin gözünün içine sokulan sahip olduklarına. haliyle onun hayatına gıpta ediyorlar.

  doğru yapıyorlar demiyorum. şeyma' yı da savunmuyorum. ama gelirler arasında bu kadar uçurumun olduğu, insanların yarı aç yarı tok gezip, istediklerine sadece uzaktan baktığı, fakir bir ülke burası. bunu neden garipsediniz ki?
 • bu hatun kişinin haberi yapılması için para ödüyor acun diye düşündüğüm haberdir. durum şu ki , adam akşam eve geliyor bakıyor abla çok mutsuz ne oldu diyor yahaaaaa celebrityliğimi kaybediyorum ouww fuck diyor abiye abi de arıyor hürriyet reklamdan sorumlu göbekli amcayı diyir muharremcim bidi bidi ...kelimesi başına 100 usd veriyor ve olaylar gerçekleşiyor kanımca.
  başka türlüsü gelmiyor aklıma sözlük.
 • fuck yourself
 • sen bir kadının hayal edeceği her şeyin, o kadının sahip oldukları olduğunu nerden biliyorsun lan? nerden biliyorsunuz? haberdeki sevimliliğe bak asjsksk. hayatının aşkıyla evlendi. kadının kendisi bile evli bir adamla adam evliyken birlikte olup ondan bir çocuğu olup sonrasında adamın karısından boşatıp evlendiği gerçeğini kabullenmiştir. sen niye kabullenemiyorsun hürriyet ya da o haberi yapan insan? üç beş bana da düşer diye mi düşünüyorsun?

  kimsenin ne halt yediği kimseyi ilgilendirmez ama insan susmalı. bazen eksikliklerini, hatalarını, zaaflarını en azından susarak daha çok insanın gözüne sokmamalı.
  haberi yapıyor ya da yaptırıyorlar, fark etmez. bunu yaparken; sırf bir kişi hakkında övmeli mövmeli haber yapacağım diye gerçeği farklı anlatıp bir cinsiyeti külliyen aşağılamak ise tek kelimeyle kaçak dövüşmek, kolaya kaçmak. jetten, yattan, kattan değil de evli biriyle birlikte olup ondan çocuk sahibi olmayı her kadının hayali olarak haber yapsana delikanlı. acun’undan şeyma’sına, istanbullusundan, antalyalısına, erzincanlısına kadar milyonlarca insanı güm diye böyle sinirlendir. hadi bakayım bir de öyle dene. öyle kaçak sallamak kolay, bir de böyle salla. ve evet akşam “kadınların en büyük hayalini” annene, kardeşine, sevgiline, iş arkadaşına “sizin en büyük hayaliniz bu” diyerek anlat. anlat oğlum anlat çekinme. ben insanların düştüğü en alt noktayı görmeyi insanlığı yükseltmeye çalışma çabalarında “örneklendirme ve ibret alma” hususunda önemli görüyorum.
 • haber mi bayat? insan mı ?