şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de bütün kadınlar şeyma subaşı'na özendiğini duyunca valla bir anda soğudum. bunun imkansız olduğunu düşünüyorum. en azından benim çevremdeki her bayan şeyma subaşı'ndan nefret ediyor. bu nasıl haberciliktir. insanların algısıyla oynuyor resmen. hürriyet'in editörleriyle posta gazetesinin editörleri yer mi değiştirdi ne oldu acaba ?

işte türk genç kızlarının şeyma subaşı'ya özendiniğini öğrendiğimiz haber
  • hürriyet'in sağlam reklam parası aldığına delalettir.
  • harvard mı, stanford mı aehfsdgfh.
  • nasıl özenilmesin kadın instagram'da sabah deniz'e gidiyor, öğlen kayak yapıyor, akşam eğlencenin dibine koyuyor. sabah survivor adasında, öğlen dubaide, akşam amerika'da.

erkek halimle özeniyorum amk :)
  • kısmen doğru haber.

süper lüks, bir o kadar da uçuk bir hayat yaşıyor ve bunu sosyal medyadan herkesle paylaşıyor. bunun paylaşımlarını gören özellikle genç kızlar, bir yandan kendi hayatlarında bulunan zorluklara yokluklara bakıyor bir de onun herkesin gözünün içine sokulan sahip olduklarına. haliyle onun hayatına gıpta ediyorlar.

doğru yapıyorlar demiyorum. şeyma' yı da savunmuyorum. ama gelirler arasında bu kadar uçurumun olduğu, insanların yarı aç yarı tok gezip, istediklerine sadece uzaktan baktığı, fakir bir ülke burası. bunu neden garipsediniz ki?
  • bu hatun kişinin haberi yapılması için para ödüyor acun diye düşündüğüm haberdir. durum şu ki , adam akşam eve geliyor bakıyor abla çok mutsuz ne oldu diyor yahaaaaa celebrityliğimi kaybediyorum ouww fuck diyor abiye abi de arıyor hürriyet reklamdan sorumlu göbekli amcayı diyir muharremcim bidi bidi ...kelimesi başına 100 usd veriyor ve olaylar gerçekleşiyor kanımca.
    başka türlüsü gelmiyor aklıma sözlük.
  • fuck yourself
  • haber mi bayat? insan mı ?
  • yaşadığı hayat maddi bakımdan özenti içerebilir. acun gibi bir kocayla ard arda en iyi 10 üniversitede kariyer yapılabilir. parayla her şey yapılabilir bu devirde zor bir şey değil.

şeyma'nın özenilecek en son şeyi zekasıdır bir de kendine olmayan eksik özgüveni. onları zamanında metresi olduğu kocasının parasıyla prkala kapatmış gibi de gözükebilir.

söyleyeceğim tek şey cidden kıskanılması gereken biri midir? hayattan zengin bir koca, beklentin varsa evet kıskanılabilir tabii. fakat sağlıklı bir kafa ve psikolojiyle huzurlu ve de onurlu bir hayatsa beklentin tiksinebilirsin kadından. para mevzusuna gelirsek yaşadığı yaşama sadece kadınlar değil erkeklerin bile imrendiği bir kişi olabilir bu kadın.
  • (bkz: hande subaşı kim amk)

hürriyet'in üçüncü fotoğrafın yanında yazdığı açıklamada esas kızdan hande subaşı şeklinde bahsettiği haberdir. ayrıca haberi yapan sağını solunu bilmiyor ellaam, birbirine karıştırmış.

ss almak isterdim ancak malum çaylak olduğumdan bir boka yaramayacak. zaten almasam da yaramıyor ama olsun.

tanım: yurdum haberciliğine örnek gösterilecek nitelikte bir haber.