• sen bir kadının hayal edeceği her şeyin, o kadının sahip oldukları olduğunu nerden biliyorsun lan? nerden biliyorsunuz? haberdeki sevimliliğe bak asjsksk. hayatının aşkıyla evlendi. kadının kendisi bile evli bir adamla adam evliyken birlikte olup ondan bir çocuğu olup sonrasında adamın karısından boşatıp evlendiği gerçeğini kabullenmiştir. sen niye kabullenemiyorsun hürriyet ya da o haberi yapan insan? üç beş bana da düşer diye mi düşünüyorsun?

kimsenin ne halt yediği kimseyi ilgilendirmez ama insan susmalı. bazen eksikliklerini, hatalarını, zaaflarını en azından susarak daha çok insanın gözüne sokmamalı.
    haberi yapıyor ya da yaptırıyorlar, fark etmez. bunu yaparken; sırf bir kişi hakkında övmeli mövmeli haber yapacağım diye gerçeği farklı anlatıp bir cinsiyeti külliyen aşağılamak ise tek kelimeyle kaçak dövüşmek, kolaya kaçmak. jetten, yattan, kattan değil de evli biriyle birlikte olup ondan çocuk sahibi olmayı her kadının hayali olarak haber yapsana delikanlı. acun’undan şeyma’sına, istanbullusundan, antalyalısına, erzincanlısına kadar milyonlarca insanı güm diye böyle sinirlendir. hadi bakayım bir de öyle dene. öyle kaçak sallamak kolay, bir de böyle salla. ve evet akşam “kadınların en büyük hayalini” annene, kardeşine, sevgiline, iş arkadaşına “sizin en büyük hayaliniz bu” diyerek anlat. anlat oğlum anlat çekinme. ben insanların düştüğü en alt noktayı görmeyi insanlığı yükseltmeye çalışma çabalarında “örneklendirme ve ibret alma” hususunda önemli görüyorum.
  • hürriyet'in sağlam reklam parası aldığına delalettir.
  • bu hatun kişinin haberi yapılması için para ödüyor acun diye düşündüğüm haberdir. durum şu ki , adam akşam eve geliyor bakıyor abla çok mutsuz ne oldu diyor yahaaaaa celebrityliğimi kaybediyorum ouww fuck diyor abiye abi de arıyor hürriyet reklamdan sorumlu göbekli amcayı diyir muharremcim bidi bidi ...kelimesi başına 100 usd veriyor ve olaylar gerçekleşiyor kanımca.
    başka türlüsü gelmiyor aklıma sözlük.
  • kısmen doğru haber.

süper lüks, bir o kadar da uçuk bir hayat yaşıyor ve bunu sosyal medyadan herkesle paylaşıyor. bunun paylaşımlarını gören özellikle genç kızlar, bir yandan kendi hayatlarında bulunan zorluklara yokluklara bakıyor bir de onun herkesin gözünün içine sokulan sahip olduklarına. haliyle onun hayatına gıpta ediyorlar.

doğru yapıyorlar demiyorum. şeyma' yı da savunmuyorum. ama gelirler arasında bu kadar uçurumun olduğu, insanların yarı aç yarı tok gezip, istediklerine sadece uzaktan baktığı, fakir bir ülke burası. bunu neden garipsediniz ki?
  • yaşadığı hayat maddi bakımdan özenti içerebilir. acun gibi bir kocayla ard arda en iyi 10 üniversitede kariyer yapılabilir. parayla her şey yapılabilir bu devirde zor bir şey değil.

şeyma'nın özenilecek en son şeyi zekasıdır bir de kendine olmayan eksik özgüveni. onları zamanında metresi olduğu kocasının parasıyla prkala kapatmış gibi de gözükebilir.

söyleyeceğim tek şey cidden kıskanılması gereken biri midir? hayattan zengin bir koca, beklentin varsa evet kıskanılabilir tabii. fakat sağlıklı bir kafa ve psikolojiyle huzurlu ve de onurlu bir hayatsa beklentin tiksinebilirsin kadından. para mevzusuna gelirsek yaşadığı yaşama sadece kadınlar değil erkeklerin bile imrendiği bir kişi olabilir bu kadın.
  • sanırım ufak bir hata yapmış editör. (yanlışlıklan)
    "hayatının aşkıyla evlendi ve ondan bir kız çocuğu sahibi oldu"
    doğrusu
    "evli bir adamdan bir kız çocuğu sahibi oldu , sonra da hayatının aşkıyla evlendi "
  • gülben ergen'in parmağında oynattığı gazete değil mi bu? ne bekliyorsunuz siz bu ekipten?
  • haberin doğru başlığı kezbanların özendiği kadın olmalıymış.
  • yazarının kendinin bile saçmaladığının farkında olarak yazdığı ve muhtemelen "bir an önce yazayım da gelsin paralar " dediği sözde haber. şöyle ki ne haber 2. kez okunmuş ne de görseller yüklendikten sonra kontrol edilmiş. "aman cebimiz doldu çok şükür" sevincinden de olabilir tabi.
    gelelim kontrol edilmeyen hatalara; haberin görselli karşılaştırmalarına geçilmeden hemen önceki metinde
    şeyma subaşı yerine hande subaşı yazılmış. ve çok özendiğimiz şeymacımız hailey baldwin ile karşılaştırıldığı kolajlarda sağda olduğu halde solda olduğu yazılmış.

not: ekran görüntüsü ekleyemedim biri yeşillendirirse mutlu olucam. sonuçta bir şeyi yapıyorsak tam yapalım ama değil mi?
  • bu haberin yazanın çevresindeki insanların hayran olması, tüm ülkeyi etkilemez.
    ayrıca haberi yazan yazar kadını iyice aşağılamıştır. zengin olan koca bul ve hayatını yaşa diyerek, bu ülkenin ahlak yapısı bozmaya çalışmaktadır.

kıskanılacak kadın başarılı kadındır; bilimde, sosyolojide ve bu gibi işlerde üretim yapan kadınlar kıskanılasıdır. yazıktır ki, bu ülkenin geleceğine dinamit koyan haberlerden sadece bir tanesidir.
hesabın var mı? giriş yap