şükela:  tümü | bugün
 • doğan haber ajansının verdiği bilgiye göre;

  eski 1. ordu komutanı emekli orgeneral hurşit tolon da dolandırıcıların kurbanı oldu. bir dönem ergenekon davası'nda yargılanan ve beraat eden tolon'u, fetö operasyonu bahanesiyle kandırdılar. tolon'un dolandırıcılara yaklaşık 13 bin dolar kaptırdığı öğrenildi.

  basit bir tavsiyemiz var, kendisine.

  (bkz: aldatıldım, rabbim affetsin) desin. iki güne kalmaz bir şeyin kalmıyor. iyileşiyorsun.
 • 'ergenekon'un kasası dediniz, cenazesini belediye kaldırdı'
  muharrem ince..
 • türkiye'yi 2000 yıldır yöneten derin devlet olarak gösterilen ergenekon örgütünün lideri olabileceği bile ileri sürülen kişinin dolandırılması olayıdır.

  bu adamın ismi listeye dahil edildikten 1 yıl sonra evine yapılan baskında örgüte ait çok gizli belgeler bilgisayarında kayıtlı bulunmuştu. milletin gözü önünde türk silahlı kuvvetlerinin şerefli subaylarına yapılan bu minvalde ki saldırıları tarih yazmasa da biz unutmuyacağız.
 • ekşi'de gündem olmaması şaşırtan hadise.
  dolandıranlardan biri de suriyeliymiş.
  yahu suriyeli birisi hurşit tolon'u bile dolandırdıysa ülkeyi kapatıp gidelim.
 • lan yazik be, sonra da diyoruz ki ulke bu hale nasil geldi? nasil gelmesin ki? ulkeyi emanet ettigimiz kim varsa samar oglanina donuyor, gelen giden keriz yerine koyuyor. bir gun ulkenin tapusunu da kaptiracaklar. emekli olmasi da birsey degistirmez, netice de gorev yaparken de musaitmis demek, hatta belki o zaman da dolandirilmis da haber olmamistir.