• rus dünyasında epey seveni olduğuna dair ben de bir intiba oluştu... gerçekten böyle mi bilemiyorum.

o değil de en çok kafama takılan şey 'gay grubu' yakıştırması oldu... şimdi hurts dinleyenler homoseksüel erkekler ya da kadınlarmış... vay be... gün geçmiyor ki kendime dair başkalarından bir şeyler daha öğrenmeyeyim meğer homoseksüelmişim de haberim yokmuş! keşke aktif mi pasif mi olduğumuzu da öğrenebilseydik tüh...

müziğe bile seksist yaklaşmak... gerçekten inanılmaz.

metallica satanist grubu gibi bir şey herhalde bu... bazı şeyler hiç değişmiyor... yazık...
  • elimde bira,yanımda platonik aşkım ve küçükçiftlik parkta hurts konseri..
    hep bir ağızdan "don't let go never give up, it's such a wonderful life" diye bağırıyoruz..
    bak şu ekimin soğuğuna! adama nasıl hayaller kurduruyor..
  • dün absoulute radyoyu dinlerken hayatımın en muhteşem tesadüfünü yaşatan grup. wonderful life çalıyormuş playlistte, duymamla tüm bünyeme türlü renkler hasıl oldu, uzun süredir herhangi bir şarkıya hissetmediğim "ilk duyuşta aşk" haliyle kendimden hayli geçtim. hurts'ü, endless loop'ta yıllarca usanmadan dinlemek istiyorum. amin. şarkı içimde hala çalıyor.
    grup için söylenebilecek çok şey var. kemik bi sound, 80'ler soundu ama zamana meydan okur. yıl 2010, new wave dinamik ama soğukkanlı,
    duygulu ama yapışkan olmayan etkisiyle hele bu sıcak yaz günlerinde bi mojito etkisi yaratıyor. pet shop boys ve depeche mode abilerinden çok etkilendikleri kesin ama taklit değil. güçlüler ve çok sevilecekler .
  • 80'ler etkisinde yeni bir indie pop mu desem synth pop mu desem, arada kalmış tarzlarıyla gelen ama güzel müzik yaptıkları kesin bir grup. yakın zamanda patlamaları bekleniyor bu genç ingilizlerin.

haklarında bilgi.
  • yıllar geçse de hala wonderful life 'ı dinlerken tüylerim diken diken oluyor.
  • sonunda dualarım kabul oldu ve geliyorlar. bu kadar temiz kalpli olmak için ne yaptım acaba? kimi istesem geliyor. istekleriniz varsa alabilirim. *
  • klip olayını aşmış müzik grubu. hem wonderful life hem de stay şarkılarına çektikleri klipler mükemmel. albümün tamamını dinlemiş biri olarak yaptıkları müziği de gayet beğendim. happiness kesinlikle her şarkısı dinlenesi bir albüm.
  • istanbul konserlerine 1 ay kala 2 grup üyesine de 'istanbul da kulisinize plak bıraksam imzalar mısınız?' diye mesaj attığım ve ikisinden de ayrı ayrı 'ismini yazdırdık kulise gir' diye mesaj aldığım ve konser günü beni kulise alıp birde en önde ağırlayan eşsiz müzik grubu. görsel
  • karizmatik adamlar.
    rock'n coke 2013'te dünya gözüyle gördüm , dinledim ya daha ne diyeyim. tabii insan bi silver lining çalsın, devotion tıngırdatsın istiyor ama yine de güzeldi. sahne şovu iyi, theo'cuğumu yakından görmek pek güzel. adamın enerjisi yüksek, duruşu karizmatik, sesi mükemmel. hadi ben şarkılara eşlik ediyorum falan da, daha önce hiç dinlememiş, tarzlarını bile tam bilmeyen arkadaşım da epey eğlendi. iyi ki geldiler!
  • rock'n coke 2013 'te yardırmış gruptur.seviyorum sizi theo.sen gel hep mikrofon sehpası kır.
hesabın var mı? giriş yap