şükela:  tümü | bugün
  • eksisozluk ailesi
    havalarin yavas yavas sogudugu ve kisin kapimiza dayandigi bu gunlerde nazilli'de maddi durumu el vermeyen hüseyin abimize destek olup onun en azindan bu kis usumemesine vesile olursaniz cok sevinirim. bir kenar mahalle dusunun evin tavani akmis duvarlari kaparmis paslanmis bir kapi ve icinde yasamaya calisan 51 yasindaki huseyin abim.masum temiz kimsesiz...
    lutfen ama lutfen duyarsiz kalmayin usumesin..."insanligimiz donmasin" bize yardimci olun guzel insanlar...

aydin-nazilli-istiklal mahallesi
    http://www.nazillimanset.com/…azillide-sessiz-dram/

yarın kaymakamlıktan onaylı bir banka hesabı acacağız arkadaşlar,ardından üç beş gönlünüzden ne koparsa artık.kullanmadıgınız kazak,mont,bot,çarşaf,battaniye,yorgan aklınıza ne gelirse evde neyiniz fazlaysa hüseyin abimiz için toplayacağız...ve o artık üşümeyecek.

açık adres: istiklal mahallesi 524 sokak no:5 aydın/nazilli

bugün gittiğimde kendisini evde bulamadım yarın bir daha deneyeceğim.neye ihtiyacının oldugunu tam manası ile öğreneceğim.yerel yönetime ve bimere mesaj atanlar olmus cok teşekkür ederim kendi adıma.hüseyin abimize bir hesap açmayı düşünüyoruz ve bu kaymakam onaylı olacak yarın tekrar ziyaretine gideceğim bugün iş çıkısı gittiğimde yukarıda belirttiğim gibi yoktu.güzel seylerin olmasi dileği ile...
  • yok mu koskaca nazilli'nin belediyesi, kaymakamlığı..bunu düzeltmek basit bir olay onlar için, hatta vazifeleri..

değişik bir memleket bizimkisi, güya sosyal devletiz.. cami yarım kalır milletten toplarlar, sel gelir köylünün hayvanlarını götürür milleten yardım toplarlar, deprem olur yardım toplarlar..

ayda 2000 tl vergi kesiyor devlet maaşımdan, trt'deki devasa bütçeli dizilere harcayıp birilerini zengin edeceğine bu tür işlere baksın.. diziyi özel kanallardan da izleyebiliyoruz pekala.

debe edit: trt payı
  • keşke nasıl yardım yapılabilececeğini de yazsalarmış.
  • (bkz: up the up)
  • desteklenmesi gereken kampanya.
  • (bkz: updullah rose)
  • elimizden ne geliyorsa yapalım arkadaşlar gerekirse bir banka hesabı açılsın desteklerimizi somutlaştıralım
  • keşke nasıl destek olunabileceği konusunda da bilgilendirme yapılsa dediğim başlık.
  • hesap no'lar gelsin, karınca kararınca destek olmaya çalışacağım.
  • maaş yatar yatmaz destek olacağım kampanya. iyiki iyi insanlar var. iyiki.