şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzun bir süre aydın belediye başkanlığı yaparak geçirmiş, hatta nasa da dahi çalışmış ilginç bir şahıs. 80 li yıllarda hızlı solcu kesimi yanında kendine yer bulurken 90 larda anap ekolünü benimsemiştir. zaten anaptan seçiilmişti.! son seçimlerde milletvekilliğine oynamış*.!
    (bkz: yazık)
  • yerel seçimlerde chp'den tekrar aydın belediye başkanlığına aday olan şahıs.!
  • bu aralar siyaset sahnelerine geri dönmüş, bir sonraki yerel seçimlere mhp den aday olmuştur. kendisine bol şans diliyoruz.
  • hakikaten ilginç adam. 80 öncesi hızlı solcuymuş. sonra herhalde bir aydınlanma yaşadı ve liberalliğin dibine vurmak için anap'a geçti. liberallik hoşuna gitmemiş herhalde biraz sola dönelim ama çok gitmeyelim diye son seçimde chp'den aday olmuş. bu yerel seçimde adresi mhp. herhalde "yok kardeşim sol olmayacak en sağa bakalım bi de" demiş olabilir.

    ya hani çok dönek gördüm de bu nedir allah aşkına? siyasette 180 derece dönen bilirim. 360 yapan da çok ama bu artık derece ile değil bildiğin oryantal dansla izah edilecek bir kıvamda. hayır baksan geçmişi, eğitimi vs de etkileyici. merak edip nette programını vaatlerini vs okudum, dinledim. hakikaten etkileyici ve başarılı. ama bu siyasi yelpazede çarkıfelek oynamak da neyin nesi? bir dahaki seçime artık işçi partisi'nden aday olmazsa hatrım kalacak.
  • aydın bölgesinin ünlü dolandırıcı eski belediye başkanı.. kuşadası bölgesinde devlet arazilerini üzerine geçirerek çok sayıda site yaptığı herkes tarafından biliniyor. hatta bu yaptığı sitelerde de sürekli insanları dolandırdı. bir evi birkaç kez farklı insanlara satmak suretiyle haksız kazanç elde etti. onlarca mal davası var devam eden... bir evi kundaklamaktan da davası var. ayrıca belediye başkanlığı döneminde yaptığı yolsuzluklar sebebi ile açılmış ve sonuçlanmış davaları ve cezaları var. aydın’da kooperatif adı altında insanları dolandırmaktan hakkında açılan davalar var. sanırım nazilli ilçesinde idi, 7 yıldızlı termal site projesi adı altında insanlara ev satmış ve ciddi gelir elde etmişti. (daha önce dolandırdığı insanlardan da bu projede ev alanlar oldu.) aydın’a ted kolejini izinsiz açmaktan davaları var. birsürü çocuk ortada kaldı bu olay yüzünden.. daha çok var.. ailecek çalışıyorlar. tapular sürekli aile fertleri arasında dolaştırılarak mal kaçırılıyor. emrinde çalışan emlakçılar ve kiralık adamları var. ciddi bir organizasyon ile çalışıyor. ama sorsan odtü mezunu zeki ahlaklı eski belediye başkanı... bu yazılanlara inanmayanlar,hakkında azcık araştırma yaptığında anlattıklarımın belgelerine ulaşabilirler. ha bir de , dönem adamı... anap,chp şuan da tabi ki ak parti... her yolu denemiş bu kişi. 2019 seçimlerinde efeler diye küçük bir belediye var orayı gözüne kestirmiş. jeotermal projesi varmış. devlet imkanlarını arkasına alarak dolandırmayı seviyor sanırım.