• bingol valisi
 • hakkında taciz iddiaları ortaya atılan vali.
  http://www.memurlar.net/haber/121539/
 • padişahım çok yaşa valisi,
  ibb başkanlığı döneminde degerlu hasmetlu cihan padusahumuz rte'yi aklayan mülkiye başmüfettişlerinden birisiymiş,
  akp iktidarıyla birlikte yükselme konusunda kendisini tutabilene aşk olsun,
  topukları arkasına vura vura ilerliyor....
  chp'nin tek parti iktidarından hiçbir farkı kalmadı akp iktidarının dersem kim yalan söylüyosun diyebilir ki?
  kaymakamlar akp ilçe başkanı, valiler il başkanı gibi takılıyorlar zaten, eee ne diye cebelleşiyoruz ki o zaman,
  düzen değişse de düzülen aynı nasılsa.....
 • iskenderpaşa dergahına yakınlığı gündeme gelen kırklareli valisi.

  http://haber.sol.org.tr/kentgundemleri/10862.html
 • her ne kadar ünvanı kırklareli valisi olsa da asla öyle değildir. tamamiyle akp'nin elemanı, tam anlamıyla akp valisidir. chp afişlerinin asılmasına izin vermez, büyük boy pankartların asılması chp'ye yasak akp'ye yasak değildir. tuvalet falan yaptırdığı mahallelerde chp afişlerini, ben buraya bunları yaptırdım siz bunları nasıl asarsınız diye indirir. en tarafsız olması gereken durumda kendine yakışanı çok güzel yapmaktadır.

  ayrıca onlara göre seçim çalışması olmayan ama halkı sadakalarla kendilerine çekme çabaları da sürmektedir.
  http://img440.imageshack.us/…440/8232/image045u.jpg

  ama bu çabaları nafiledir, boşadır. gereken cevabı 29 mart'da alacaktır.
 • babaeski'de katıldığı 'karadenizliler gecesi'nde recep tayyip erdoğan'ı 'cesaretli, çalışkan, yüreği memleket için atan, ülkesi için her şeyi göze alan bir yiğit' şeklinde tanımlayan vali. (detayını merak edenlere: http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…9&tarih=2009-02-24) kamuoyunda, mülkiye başmüfettişi iken rte'nin belediye başkanlığı dönemindeki yolsuzluk iddialarını inceleyen ve bunların asılsız olduklarına karar verip kendisini aklayan kişi olarak bilinir. vali sıfatını ilk kez 2003'te bingöl'e atanarak almış, bu görevlendirme rte'nin kendisine mükafatı olarak değerlendirilmiştir. 2005 sonunda aksaray valisiyken kırklareli'ne atanmıştır. makam odasındaki masasında rte'nin imzalı bir fotoğrafı görülmüştür. kırklareli'nde büyük çoğunluk tarafından devletin valisi olan bir bürokrat olarak değil de, iktidar partisinin valisi olan bir siyasetçi olarak kabul edilmekte ve hiç sevilmemektedir.

  kendisi adnan hoca'nın yaratılış atlası'nı çok beğenmiş ve bu eseri kırklareli il halk kütüphanesi'ne sokmak için kültür bakanlığı'na mektup yazmıştır. bakanlığın dahi olumlu görüş vermemesi üzerine ise il yayın inceleme komisyonu'nu devreye sokup yaratılış atlası'nı 'bağış kitap' statüsünde kütüphaneye aldırmıştır. konuyla ilgili bir haber için şu linke göz atılabilir: http://www.hurriyet.com.tr/…gid=112&srid=3429&oid=9 bu ve benzeri icraat ve tutumları valisi olduğu şehrin insanlarında kendisine karşı büyük antipati uyandırmaktadır. etrafında sürekli bir koruma ordusuyla gezmesiyle de dikkat çeker.
 • o artık aydın valisi. yok kırklareli'ye, trakya'ya göre bir adam değildi zaten. aydın'da neler yapacak göreceğiz haberlerden...
 • aydın valisi olarak da partizanca uygulamalarına devam etmiş ve mhp lideri devlet bahçeli'nin hedefi konumuna gelmiştir. bu adamlar oldukça maalesef üçüncü dünya ülkesi olmaktan kurtulamayacağız. adamda ülke sevgisi, hizmet aşkı yok. varsa yoksa başbakan ve iktidara yağ çekme telaşı.

  http://www.haberler.com/…gir-sozler-2156898-haberi/
 • hakkındaki entryleri görünce türkiye'deki medyanın tek amacının patronun diğer şirketlerinin hükümetle olan işlerinde avantaj sağlamak olduğunu bir kez daha gördüm. kendisi akp ve tayyip erdoğan seviciliğinde sınır tanımadığını aslında bize 2 yıldır göstermiş. fakat bizim çok güzide gazete ve tv'lerimize bakarsak sadece son aydın olayı yaşanmış da, burada da pankart asmaya çalışan partililer ortamı germiş ve gereksiz kavga çıkarmış sanırsınız. kimse valinin daha önce söylediklerinden bahsetmiyor. neyse ki ekşi sözlük var da, biz de eskiden ne olmuş görüyoruz. hüseyin avni coş da bir işe yarıyomuş demek ki
 • ısparta eğirdirlidir.