şükela:  tümü | bugün
  • mehmet cengiz e 0 tl ye satıldığı iddia edilen üsküdar da boğaz kenarındaki koru.

link
  • değeri "0" (sıfır) tl olan koru.
    vay anasını sayın izleyiciler.
    bileydim ben talip olurdum.

kaynakımız
  • (bkz: sudan ucuz)
    harbi lan, suya 50 krş veriyoruz. bu ise koru... kim sıfırladı lan bunu?
  • satılan korodur bana george orwell'in hayvan çiftliğindeki napolyonun (domuzdur kendisi) koyunlarını hatırlatıyor. muhtemelen 4 ayaklılar iyi 2 ayaklılar kötüdür diye gün boyu koro şeklinde etrafta dolaşacaklar.
  • "bunu da sattılar ya la"dediğim koca şehirde kalan nadir ağaçlık yerlerdendir.yakında yolsuzluğuyla ünlü insanların barınacağı residencelar yapılır diye tahmin ediyorum.
  • dümdüz edilir inşallah.

edilir de avm/gökdelen/beton delisi rezil istanbul halkının hakettiği bombok boğaz manzarasına bir adım daha yaklaşırız.
  • üsküdarda yaşayan biri olarak burayı piç etmemeleri için itiraz mı edilecek, eylem mi yapılacak, dilekçe mi yazılacaksa ne gerekiyorsa yapmayı düşünüyorum. eğer destek verecek arkadaşlar varsa burada tükenmekte olan yeşil alanlarımızdan birini yedirmeyelim arkadaşlar.

karşıdan bakarken az bir ağaçlık görünüyordu o da elimizden alınmasın!!!
  • iddia odur ki; bağlarbaşındaki arazisinin türgev'e devri sonucu mehmet cengiz'e verilen boğazın kıyısındaki cennettir.

iddiasını da siktir et, bir devlet neden korusunu, yeşilini, ağaçlık alanını sermayeye peşkeş çeker lan? neden son kalmış güzel köşelerini birilerinin altına atar? çıkarı olmadığı, alttan alta para almadığı sürece neden ülkesinin güzelliklerinin çirkin birer beton yığınına dönmesine seyirci kalır?

efendiler. yediniz yediniz doymadınız mı? daha ne istiyorsunuz?

zaten bir boka dönerse bu güzelim ülke cebinizde paranız var, kaçarsınız. ya biz? sikinize taktığınız yok eyvallah da, bari doyun lan artık doyun!
  • korunun içersindeki asırlık tarih için (bkz: hüseyin avni paşa köşkü).