şükela:  tümü | bugün
 • ankara bahçelievler deneme lisesi'nin yedek psikopat müdür yardımcısı. as için; (bkz: hasüs)
 • deneme nin eski beden hocalarından biri. daha sonra müdür yardımcısı oldu.
  okul takımının antrenörlüğünü yapardı.
  aslında dayakçıydı mayakçıydı ama iyi adamdı.
 • cok kiyagini gordugum hocalarimdan biri. canim hocam o zaman anlamamisim * kiymetini ama hep iyi seyler dusunmustum onla ilgili. buyuyunce anlasiliyo bazi seyler. sansliymisim, dogru yerde dogru insanla karsilasmisim o da arkasini donmemis, daha cok sey derim de buraya olmaz...*
 • kisa boylu biyikli kizilcik sopasi.
 • bahçelievler deneme lisesinde; hakyemez isimli sopanin ve sabah sogugunda kulak çekme iskencesinin sahibi; eli öpülesi mükemmel müdür yardimcisi.
 • pamukkale üniversitesi rektör vekili. ben deneyimlemedim ama internette öğrencilere göre eskisinden daha iyi ve hatta gayet iyi bir rektör. eski rektörün isminin hüseyin bağcı olması ise enteresan bir nokta
 • akparti'li olup olmadığı hakkında kesin bilgi olamadığımız kişi. eğer kesin olaydı sözlük bu kadar sallamamazlık etmezdi.

  https://twitter.com/…nbag/status/785187818372997120
 • fetö hasebiyle uzaklaştırılan eks rektör hüseyin bağcı'nın yerine getirilen pamukkale üniversitesi rektör vekili. kendisi referandumda evet diyeceğini de beyan etmiş..
  ha unutmuşum: (bkz: rektörlerden evet videosu)
  ekleme 2: evetçilerin kullandığı #bendevarım hashtag'ini kullanarak şunu yazmış. üstteki girdilerde anlaşıldığı gibi tweetleri uçurabiliyor. ekran görüntüsü aldım.

  hakkındaki haberler nasıl ekşide yer bulmamış deyip paylaşalım: ohal'deki cumhurbaşkanının yetkilerinin üniversite düzeyindeki ayağı denebilir kendisine. örnek:
  ensonhaber*
  hürriyet
  bağlantıların özeti: rektör vekili olarak atandıktan sonra 20-22 koltuğa aynı anda bakmak durumunda kalmış vekilimiz. "zor, ama yapacağım" demiş.

  bu arada bir flashback daha yapalım ve bağ ile bağcı'nın 2015'teki rektörlük yarışında birlikte yer aldığını hatırlatalım. sonuçlar bağlantıda yer almakla birlikte oy sayıları şöyle:
  1. hüseyin bağcı 283 oy*
  2. bülent topuz 210 oy
  3. hüseyin bağ 149 oy
  4. fahir demirkan 73 oy
  5. dursun dursunoğlu 48 oy
  6. velittin kalınkara 37 oy
  7. ceyhun karpuz 10 oy
  8. ceyhun vedat uygur 4 oy
 • ilahiyat, hatta daha özelinde islami ilimler alanında etkin ve de oldukça yetkin bir adet hanımefendi eşe sahip pamukkale üniversitesi rektörü, profesör.
  ben kendisinin yalancısıyım.
  http://odatv.com/…ahatinden-beter-0206171200_m.html
 • eşini rektörü olduğu üniversitenin islami ilimler enstitüsü’ne enstitü sekreteri olarak atamıştır.eleştiriler üzerine de eşinin bu görev için yetkin olduğunu söylemiştir.
  link

  "hazreti ömer (r.a.). halife. bir gece. makamında. ashabtan biri ziyaretine gelir. selam verir. selamı alınmamıştır. oturur. ömer işiyle meşgul. sahabe bekler. ömer çalışır. selam alınmamış, yüzüne bile bakılmamıştır.

  iş biter. ömer mumu söndürür. bir başka mumu yakar. o anda selamını alır. konuşmaya başlar.

  sahabe sorar:

  - ya ömer, niçin hemen selamımı almadın ve niçin bir mumu söndürüp diğer mumu yaktın ve ondan sonra benle konuşmaya başladın?

  hazreti ömer (r.a.):

  - evvelki mum devletin hazinesinden alınmışdı.o yanarken özel işlerimle meşgul olsaydım allah indinde mes'ul olurdum. seninle devlet işi konuşmayacağımız için kendi cebimden almış olduğum mumu yaktım, ondan sonra seninle meşgul olmaya başladım. "