şükela:  tümü | bugün
  • avea pazarlama satış müdürü diye nete yazınca gelen isim.
    şimdi hüseyin ağbicim bak abi diyorum "bu avea'nın marka değerini niçin bu hale getirdiniz??"
    niçin firmanıza güvenemiyoruz? ufak konular ama bizler ufak müşterileriz.
    harcamalarımızda kesemize göre mesela 1 tl'ye yıllardır turuncu renkli ülker çokonat alıyorum, kendisi 1 tl ama belki ülkeri ülker yapan bir değerdir. demem o ki 50 tl yüklediğim hattımda 20 tl lik paketim bittiğinde cort diye 30 tl mi yiyorsunuz. paketin kendini otomatik yenilemesi gerekiyor. niçin müşterilerinizi enayi yerine koyuyorsunuz. 30 tl mi geri yüklemenizi rica ediyorum.
    birazdan google'da isminizi aratacağım bakalım bu entry marka değerinize değer katacak mı?
  • hüseyin ağa işi geliştirmekden çok eşi dostu amcaoğlunu nasıl kadroya alırımın derdinde olduğunda içi elele siktiler şirketin anasını burda işlerin çokonat satmak gibi kolay oldugunu sandılar ne kadar gofretçi varsa turk telekoma getirdiler he başardı oldu şirket çiftlik
  • turk telekom u bitirmek adına ülker den ekibi ile gelen ancak alangirli işleri ortaya çıkınca götüne tekmeyi yiyip tekrar eski çöplüğü ülker e dönen yönetici müsfettesi şahıs.
  • türk telekom u ekibi ile batırmış ardından şutlanıp eski yuvası ülker e yine ekibi ile dönen bir acayip adam.
  • cemaat projesi ile türk telekom’a vasıfsız ekipleri ile gelip ardından yine geldiği çöplüğe dönmüştür ,kendisi dönmüştür ama uzun yıllar boyunca yaptığı kadrolaşma türk telekom un bir arpa boyu yol almamasına yol açmıştır