şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adana emniyet muduru.sokak ortasinda karisini dograyan adam icin "bicagi saplamiyordu sapliyormus gibi yapiyordu" diyen adam.
  bu adamin,ilk olarak haberlere konu olmasi,uc yil boyunca emniyet mudurlugu yaptigi manisa ilinde adliye binasi onunde kafasina tabancasini dayayip kendini oldurecegini iddia eden bir kisiyi intihardan vazgecirmesiyle gerceklesmistir.
 • $u an bursa emniyet müdürüdür kendisi.
 • yeni istanbul emniyet müdür. işin ilginci 20 ay sonra yaş haddinden emekli olacak. bakalım n'olacak..
 • yeni istanbul emniyet müdürüdür ki kendisi türkiye cumhuriyetinin gördüğü en düzgün üç müdürden biridir.okur anlar gelişir ve geliştirir...olasılıkla istanbul için bir yasa çıkarılır yaş haddi 4-5 yıl ötelenir, zira yarım iş yapmamak gibi bir huyu vardır kendisinin.izmir için üzgün ve hatta tedirginim...
 • izmir'de görev aldığı süre boyunca başta kemeraltı gibi turistik bir çarşı olmak üzere diğer alanlarda da suç oranını gözle görülür oranda azaltmıştır. dilerim ki aynı başarıyı istanbul'da da gösterir ve istanbulun yıllardır çözül(e)meyen ve bana kalırsa en önemli sorunlarından biri olan güvenliği sağlar.
 • gideni asla aratmayacak yeni emniyet muduru.
 • izmir'de ara sokaklarda bile geceleri alkol testi yapilmasinin sorumlusu kendisiyse eger, artik istanbul'da icip icip direksiyona atlamanin kesin anlamda sonu gelecek demektir.
 • izmir'de görev yaptığı süre içinde gasp, kapkaç, hırsızlık başta olmak üzere bir çok suçu neredeyse bitirmiştir. kendisinden önce her gün, gözümün önünde gerçekleşen araba teybi hırsızlığı, kapkaç olayları sayesinde bitmişti. eve hırsız girmesi de pek duyulmadı.

  aynı sokakta yürürken 10 dakika içinde 3 kez kimlik kontrolüne uğramışlığım vardır. bölgesinde alkollü (1 tane bira dahil) araç kullanmanızı tavsiye etmem. aynı zamanda kasksız, a2 ehliyetsiz, ruhsatsız motosiklet kullanmanızı da tavsiye etmem. umarım istanbul'u da izmir gibi yapar. ama büyüklüğünden ve kalabalığından dolayı suçtan arınma/azalma daha uzun sürebilir.
 • izmir'de göreve başlamadan evvel kayıtlı kapkaç, otomobil ve ev hırsızlığı rakamı yanlış hatırlamıyorsam haftada 830 küsür idi. o zamanlar bu rakam haftalık verilebiliyordu ancak, kimse 4 ile çarpıp aylık beyan etmeyi tercih etmiyordu. bu zat göreve geldikten sonra 1 yıl dolmadan aylık (30 günlük) kayıtlı rakam 6 ya (yazı ile altı) düştü ve takip eden yıllarda hiçbir zaman 2 basamaklı olmadı olamadı...başarısının temel sebebi ise polis memurları için uyguladığı başarı puanlama sistemi idi, ki bu yöntem 2008 yılı başlarında turkiye kadar nüfusu olan bir çin eyaleti yöneticilerinin de dikkatini çekti de, usta gel bize öğret deyip uygulamaya geçtiler...
 • bugün düzünlenen devir teslim töreniyle beraber, istanbul emniyet müdürlüğü görevini, celalettin cerrah'tan alan kişi.