• aşağıda geçen sözleri söylemiştir;

"devlet bahçeli pkk'yı öven kasedine kimse inanmadı, neden çünkü söylemez.
    kemal kılıcdaroğlu recep tayyip erdoğanı öven bir ses kasedi çıkarttılar, kimse inanmadı, neden çünkü söylemez.

peki recep tayyip erdoğanın hrsızlık yaptığına dair kasede neden herkes inanıyor."

bil bakalım neden einstein.

tanım: kravatlı birisidir.
  • "kimseye karıştığımız yok ama bu kabul edilemez" demiş bir hanımın kıyafeti hakkında. lan bu adamlar matematik bilmiyor eyvallah (suat kılıç örneği) peki cümlenin ne anlama geldiğinide mi kestiremiyorlar?

kimseye karıştığımız yok ama kafası güzel nesil istemiyoruz.
    kimseye karıştığımız yok ama en az 3 çocuk.
    kimseye karıştığımız yok ama sezeryan cinayettir. yaptırmayın.
    kimseye karıştığımız yok ama seçmeli derslerinizi adam gibi seçin
    kimseye karıştığımız yok ama kızlı erkekli yurtlar da neymiş?

(bkz: akp tutarsızlığı)
    (bkz: akp yobazlığı)

(bkz: bi bitmediniz amına koyim)
  • ankara'daki 29 ekim kutlamaları hakkında konuşmak üzere çıktığı kanal 24 ekranında iki dakika önce aynen şu lafı etmiştir:

"15 bin kişinin arzusu olacak diye 4 milyonluk şehri felç etmenin anlamı yok."

o halde sormak lazım; peki cumhuriyet bayramı coşkusunu halkla birlikte paylaşmak senin de arzun neden değil?

.

hamiş: cumhuriyeti yıkmak üzere yemin edenler, yeminlerinin gereğini yerine getirmeye bugün de devam ediyorlar.
  • şu an cnn türk'teki konuşmasında "bizim yaptığımız anayasa öyle kütük gibi olmayacak. mesela şu an anayasa'da "herkes fikrini ifade etmekte özgürdür ama..." yazar. biz amalarla fakatlarla dolu olmayan bir anayasa yapacağız" dediği anda altyazılarda şu haber geçiyordu:

"istanbul beşiktaş'ta başbakan erdoğan'ı protesto etmek isteyen öğrencilerle polis arasında çıkan çatışmalar sonucunda gözaltına alınan 3 öğrenci hakkında adli kontrol mekanizması uygulanmasına karar verildi."

edit: entry kötülenince hüseyin çelik 3 öğrenci hakkındaki kararın bozulmasını talep etmiş. yaşasın demokrasi. yersen.
  • atatürk hakkında söylediklerini islam dini için de söylediğinde takdirimi kazanacak sayın bakan.
  • pişkinlilkler ülkesinin pişkin mi pişkin siyasetçisi.son rezilliği birkaç mehmet'i şehit ettiler diye gündem olmamalı'yı ''ben onu terör örgütü gaza gelmesin diye söyledim'' şeklinde açıklama yaparak kurtarmaya çalışırsa zerre şaşırmayacağım gibi sempatizanları arasında zekasından dolayı tebrik edilmeye başlanması da olası.evet nasılsak öyle yönetiliyorduk di mi?

dini,ırkı şehitlik mertebesi filan umrumda değil,siyasetini siktir ettim,insan olan sadece askerde oğullarını kaybetmiş aileleri üzmemek adına şu sözleri söylemez.ama yok arkadaş genç adamlar ölsün bu durum önce şehit oldular diyerek yumuşatılsın sonra bir de bu durumu garipsememizi,doğal karşılamamızı istesin bu adam.

evet gündem ölen askerler değil, hüseyin çelik'in ölen vicdanı olmalıymış dağılabiliriz.
  • cnn türk'teki muhteşem açıklamalarına devam ediyor. (bkz: #21860012)

" - bu ülkede aydınları biz hapisten çıkardık. 301'den yargılananları...
    " - silivri'dekiler?
    " - e onların bazı oluşumlarda bulundukları iddia edilmiş, bu bağımsız bir mahkeme tarafından tespit edilmiş ve haklarında yargı işliyor. bunları akp içeri almadı. biz nasıl bunları çıkarabiliriz, nerde kalır o zaman yargı bağımsızlığı?"

istediğini çıkarıyor ama istemediğini çıkarmıyor çünkü yargı bağımsız.

(bkz: başbakan sensin ister asar ister kesersin)
  • yıllardır akp için tipik ve basit bir mezhep partisidir dememizin altındaki temele bir kanıt daha sunmuş bir can:
    neymiş efendim, kılıçdaroğlu mezhepsel (!) nedenlerle suriye yönetimine destek veriyormuş.
    ulan o suriye'nin yönetimiyle üç beş ay öncesine kadar can ciğer kuzu sarması olan senin başındaki tayyip değil miydi?
    uluslararası ilişkilerde size yolu açan büyük güçlerin yönlendirmesiyle rolünü oyna,
    ülke içinde de %80 düşünmeden sana oy veren sunni kalabalık için de mezhep siyaseti yap.
    yemin ederim sizin adınıza ben utanıyorum insanlığımdan.
  • yüzde 40 küsürün hislerine tercüman olmuş. ne de güzel söylemiş: "birkaç şehit var diye meclis mi toplanır?"
    meclis dediğin, milletvekili maaşlarına yüzde 500 zam yapılacağı zaman toplanır. süper emeklilik için toplanır. mehmet kim amna koim?
  • bence haksız yere üstüne gidiliyor bu adamın. pkk birkaç mehmet'i şehit etti diye meclisi toplayacak halleri yok ya! delisiniz valla. git bostandan kavun karpuz topla, kahveden adam topla daha iyi. gören de meclisi her topladıklarında çözüm olduklarını, gerçekten bi işe yaradıklarını sanır. meclis toplanmaz tabi hüseyin'cim bakma sen onlara, çok güzel düşünmüşsün bebeğim. hani böyle fındık faresinin diş sağlığı konusunda bi problem olur, o zaman toplarsınız. canım benim.
hesabın var mı? giriş yap