• maçtan önce kazanıp rakibi bekleyeceğiz demişti. kaybetti rakibi bekliyor.
  • futbol plus dergisi tarafından yılın savunma oyuncusu seçildi. hasan üçüncü bu töreni basar jüri üyelerinin üzerine domates atar. gerçi o domatesler de hedefini bulmaz yandan auta çıkar.
  • devre arasında trabzonspor kendisi yerine sergen yalçın ile anlaşsaydı bugün şampiyondu.
  • neredeyse oynadığı her maçta çok kötüydü.
  • yüz lirayı elli liraya satamaz.
  • "ispanya'dan malaga, osasuna ve adını şimdi veremeyeceğimiz bir kulüp hüseyin'i almak için çalışıyor''.. korkarim ki adini vermek istemeyen kulup trabzonspor'dur. kalir bu takimda, ' elimden gelen de bu' baki$indan mahrum birakmaz bizi.
  • kendisi leylek bacak ekolünden, saffet sancak'lıdan sonra merhem olmu$, turk futbolunun leylek bacak futbolcu eksigini kapamı$ isimdir.
    zat-i alim gece 11-12 halı saha macım olsa cagırmam kendisini ama kendisi milli takımda imparatore'nin bel kemigi.

defans sıkı$tıgı anda topu --ki ekseriyetle tribünlere gidiyor-- bir havalandırı$ı var ki bir recep cetin, bir ismail demiriz bir ali eren be$erler kıskanmasında ne yapsın.
  • ünal karaman'ın emek verip hazırladığı kadroyla teknik direktörcülük oynuyor ama çok uzun sürmeyecek bu oyunu. çok bariz bu seviyenin adamı olmadığı.
  • kazım kanat'ın (nur içinde yat) mehmet aurelio'nun türk olmasından sonra hakkında "önü kesildi. pırıl pırıl oyuncumuz vs" dediği adam...
  • sene 2004, aylardan eylül.

ilk defa trabzon'a gidiyorum, hazır ordayken de mehmet ali yılmaz tesisleri'ne gidip takımın bir antrenmanını seyredeyim diyorum, bekliyorum kenarda. futbolcular arabalarıyla gelmeye başlıyor. fatih tekke markasını unuttuğum bi jiple geliyor. hemen ardından bi jip daha, infiniti, ama sürücüsü yok, otomatik pilota bağlamışlar aracı. yakına geliyor anca görebiliyorum, gökdeniz karadeniz'miş. altına o gün yastık koymayı unutmuş demek ki. işte bmw'ler mercedes'ler falan sırayla dökülüyor. sonra bi tane fiat palio geliyor, bakıyorum hüseyin çimşir, peşinden bi palio daha, o da ziya doğan.

demek ki diyorum, ziya doğan ve on* libero müritlerinin ortak bi nişanesi bu palio arabalar.

celalettin koçak ise hepten pisikletle geldiydi. soruşturdum, palio'su bursa fabrikadan o akşam yola çıkmış geliyordu.

edit : imla.

hayır yollamadan önce milyon kere okuyup da yolluyorum imla hatası olmasın diye. kahredesice nereye saklanıp da gözümden kaçıyor anlamıyorum ki!?
hesabın var mı? giriş yap