• boğaziçi üniversitesini kazanmıştır. boğaziçi üniversitesinde okumuştur. boğaziçi. boğaziçi üniversitesinden mezun olmuştur. boğaziçi demiş miydim? bir kez daha söyleyeyim, boğaziçi. kendisine spotify podcastlerinde denk geldim. tartıştıkları konular her ne kadar ilgi çekici olsa da boğaziçi mezunu olmasını gözümüze sokmasına daha fazla dayanamadığım ingilizce öğretmeni. boğaziçi mezunu olmasını sürekli tekrarlamasının dışında her podcastinde kendini ne kadar üstün gördüğünü de bir şekilde vurguluyor. boğaziçi.
  • çok kaliteli ingilizce öğrenmek için türkçe içerik çıkaran arkadaş kendisi. özellikle özlü sözler ile ingilizce kelime bilginizi ve genel kültür seviyenizi artırdığı 41 gün ingilizce isimli video serisinde marc twain, friedrich nietzsche, oscar wilde gibi isimlerin özlü sözlerini ingilizce paylaşıp türkçe incelemerini yaptığı video serisi çok başarılı. bunun yanında ielts, toefl, yds gibi sınavların reading, writing, lessoning, speaking bölümleri üzerine de eğitici videoları var.
  • https://www.youtube.com/watch?v=i0bhup62tfe

ingilizce ile ilgili çok iyi tavsiyeler veren dil uzmanı. bana baya faydası oldu anlattıklarının.
  • sevgili hocam, videolarınızda söylediğinize göre burayı okuyorsunuz.

kabul ediyoruz gerçekten kaliteli içerikler üretiyorsunuz, çoğu kurs videolarından çok daha iyi, çok daha özgün ve kursiyere gerçekten faydalı materyallerle destekliyorsunuz. bunu yorumlarda aldığınız geri bildirimlerde görebiliyoruz. düzenli bir şekilde eğitim videolarını takip eden tartışmasız belirli bir seviyeye gelebilir ki bu sizin de dediğiniz gibi youtube projenizin amacına ulaşması ve en önemli sonucu olacaktır. projenizin kendimce faydalı olduğunu düşünmekte ve gerçekten kaliteli bulmaktayım.

ancak şöyle bir durum var sevgili hocam kimse size o videoları zorla çektirmiyor. bunu neden söylüyorum genelde grupların ilk videolarında sürekli çok yoğun olduğunuzdan hep bir projeniz hep bir çalışmanızın olduğundan bunu bir lütufmuş gibi sunmanız o zaman yapmasaydın kardeşim diye düşündürüyor. ayrıca tabii ki boğaziçili olmak güzel bir durum ancak unutmayalım ki kendini geliştiren herkes bir alanda uzmanlaşabilir ki bunu her yerde yazdığınız gibi liseye kadar ingilizce hocası görmeden mezuniyetinizde gayet yeterli bir şekilde ingilizce öğrendiğinizi söylemenizden görebiliyoruz. bunun bir eğitimciye ve böylesine emek kokan çalışmalarınıza ters düştüğü fikrindeyim ve çoğu yazar arkadaşında bunu fark ettiğini görüyorum.
  • videolarında sürekli kendini övmese rakipsiz bile olabilirdi ingilizce konusunda youtube türkiye'de. ancak bu haliyle abone bile olası gelmiyor insanın.
  • sahip olduğu ingilizce bilgisi, türkiye 12.liği ve boğaziçi ile birlikte henüz ana rahmine düştüğü anda alnına yazılmıştır.

liseye kadar ingilizce eğitim görmeyen hüseyin demirtaş, zamanı geldiğinde bülbül gibi şakımaya başlamış ve alnına yazılan türkiye 12.liğini elde etmiş ondan sonra boğaziçi falan derken kopmuş gitmiştir. boş zamanlarında ingiltere prensiyle tavla atar, kraliçe ile beş çayı içip ingilizce pratiği yapar.
  • kitaplarını alıp hakkında yorum yapabilecek olan yeşillendirirse çok mutlu olurum.

*kitaplarını aldım gayet güzel ve başarılı, ayrıca youtube'den derslerini de takip ediyorum. ara sıra mail atıp ingilizce çalışmamıza da destek oluyor. youtube kanalı
  • essay rehberi adli kitabinin ulkemizde bolca bulunan essay yazamama problemini cozecegine inandigim emektar ogretmen.
  • hüseyin demirtaş yerine özer kiraz'ı tavsiye ederim. hem daha akılda kalıcı bir anlatım dili var hem de anlatımını görsellerle destekliyor. youtube kanalına bir göz atın derim.
  • ders saatinin yaklaşık bir sene önce 450 tl olduğunu duyduğum kişi.
hesabın var mı? giriş yap