• muhtemelen son maçını yönetiyor
  • fenerbahçe’nin her kontra yiyeceğini gördüğünde oyunu durduran tip.

pelkas’ın kendini yere attığında çaldığı faul komedi videolarına girer. edit: önceki pozisyona çaldı diyenler var. zannetmiyorum ama izleyince tekrar editleyeceğim.

edit: bein’de pozisyonu göstermediler ama hakemin yaptığı saçmalıklar arasında saydılar.
  • düdükleri sonradan çalmasının sebebi hakem içgüdüsüdür. pozisyonların faul olmadığını bildiği için geç çalıyor.
  • bu ne lan devam ettirip ettirip durduruyor.

önce devam diyor sonra 2 saniye içinde birşey düşünüp tekrar durdurup fenere faul veriyor.

enteresan bir hakem..
  • az önce gördüğüm en büyük skandal kararlardan birine imza attı. pelkas'a el işaretiyle kalk yapıp ağzıyla oyna oyna diyen bu şahıs baktı ki aliağaspor kontraya gidiyor şak diye düdüğü çaldı. büyük skandal. bunun adını ben koyamıyorum sizin takdirinize bırakıyorum.
  • fenerbahçe göztepe maçında son yarım saatte çok ilginç kararlar vermeye başladı. fenerbahçeye duran top vermek için her fırsatı kullanıyor. yalnız anlamadığım top göztepede kalıyor, faul anı geçince bir kaç saniye devam ettiriyor ve o an sanki var veya yardımcı birinden uyarı geliyor ve faulü veriyor. maçı kendisi değil de sanki uzaktan başkası yönetiyor.
  • fenerbahçe için uydurduğu serbest vuruşlar buradan köye yol olur. gerçekten ayıp amk. bu kadar bariz yapılmaz.

dokunan yok, müdahale yok, fb'li topçu kendini yere atıyor, şak düdük.

son 10 dk. bakalım penaltı uyduracak mı?
    edit (bkz: 21 şubat 2021 fenerbahçe göztepe maçı)
  • 21 şubat 2021 fenerbahçe göztepe maçı'nı o kadar çok durdurdu ki baraj mesafesini ayarlamak için kullandığı sprey bitti, yenisini almak zorunda kaldı.
  • hakemliğin yüz karası. absürt komedi gibi adam.
  • çok komik, yıllardır maç seyrederim, faul vermeye duruma göre sonradan karar veren hakem ilk defa görüyorum. hani avantaj olursa diye mi bekliyor diye düşünüyorum ama alakası yok.
hesabın var mı? giriş yap