şükela:  tümü | bugün
  • gordugum iyi fenerbahce hakemlerinden biri, bravo huseyin, show must go on huseyin, devam huseyin
  • bu adamda jeton geç düşüyor galiba.
  • muhtemelen son maçını yönetiyor
  • oyunu 3 fps ve 400 ping ile görüyor sanırım, oyunu 3-4 saniye gecikmeli durduruyor.

tartışmalı pozisyon olur var'dan yanıt bekler falan neyse de önündeki faulde bile aynısını yaptı.

bu akşam kafası iyi olan hakem.
  • fenerbahçe’nin her kontra yiyeceğini gördüğünde oyunu durduran tip.

pelkas’ın kendini yere attığında çaldığı faul komedi videolarına girer. edit: önceki pozisyona çaldı diyenler var. zannetmiyorum ama izleyince tekrar editleyeceğim.

edit: bein’de pozisyonu göstermediler ama hakemin yaptığı saçmalıklar arasında saydılar.
  • göztepe'nin atağının tehlikesine göre buglı faul çalarak akşam akşam gülümseten eyyamcıdır.
  • bugünkü maçta tüm kararları neden istisnasız geç verdiğini merak ettiğim hakemsi.
  • düdükleri sonradan çalmasının sebebi hakem içgüdüsüdür. pozisyonların faul olmadığını bildiği için geç çalıyor.
  • bu ne lan devam ettirip ettirip durduruyor.

önce devam diyor sonra 2 saniye içinde birşey düşünüp tekrar durdurup fenere faul veriyor.

enteresan bir hakem..
  • az önce gördüğüm en büyük skandal kararlardan birine imza attı. pelkas'a el işaretiyle kalk yapıp ağzıyla oyna oyna diyen bu şahıs baktı ki aliağaspor kontraya gidiyor şak diye düdüğü çaldı. büyük skandal. bunun adını ben koyamıyorum sizin takdirinize bırakıyorum.

hesabın var mı? giriş yap