şükela:  tümü | bugün
 • bizim bakkal hıdıra daha çok benzeyen fotoğraftır.
 • fotoğraf gerçekse bile, çocukların takım tutması mı yasaklansın ileride hakem olma ihtimalleri göz önüne alınarak? 20 yıl sonranın hakemleri olacak çocuklar bugün tuttukları takımın formasını giymiyorlar mı? en bi doğal bir fotoğraf işte.
 • umarim gercek bir fotograftir, ki bunu bu sekilde sürüp de yaygara koparan dallamalarin geri zekaliliklari tescillensin. ulan top oynarken forma giyen cocuklarin ileride hakem olmasini mi yasaklayacaksin?
 • montaj olup olmadığı resmi kayıtlar aracılığı ile açığa çıkarılabilecek fotoğraftır. ben hasta galatasaraylıyım ama fenerbahçe forması ile çekilmiş fotoğrafım var mesela; kaldı ki hüseyin göçek'in galatasaraylı olmasından ziyade tartışılması gereken kötü hakemliği. adam galatasaraylı da, galatasaray bu adamın yönettiği her maçta fahiş hatalarla kazandı mı? yok tabii ki öyle bir şey. amaç galatasaray'ın bu sezon yakaladığı başarıya çamur atmak. hüseyin göçek isterse fenerbahçe formasıyla fotoğraf çektirsin, ben sahadaki yönetimine bakarım. yıllardır beşiktaş'ın derbi maçlarında beşiktaşlı fırat aydınus hakem olarak atanır, bir-iki salağın dışında laf eden var mı? yok.

  böyle salak şeylere prim vermek yerine oturup eyyamcı hakemlere göt baş oynamadan adam gibi protesto organizasyonu yapılmalı. santimetre ile ölçülen ofsayt pozisyonlarında hakem tartışmayı bırakıp, oyunu kitabın emrettiği şekilde yönetmeyen, eyyam yapan hakemler adam edilmeli.
 • hüseyin göçek'in ne kadar kötü niyetli bir hakem olduğu gerçeğini değiştirmeyecek fotoğraf. cam papila için de beşiktaş'lı lafları dolanmıştı bi ara. olmaz olsun öyle beşiktaş'lı.
 • ortalığı karıştırdığı iddia edilen fotoğraf

  hayatında hakemlik yapmamış,eski beşiktaş başkanı tarafından atanmış beşiktaş'lı bir merkez hakem kurulu başkanı varken (bkz: zekeriya alp) hala çocukluğunda hangi formayı giydiği konuşulan hakem. hüseyin göçek'in en tepesindeki adamın rengi belli hala ne formasından bahsediyorsunuz?
  sporun içinde herhangi bir forma ile varolmak istemiş ve şu anda hakemlik forması ile o noktaya gelmiş. kendi kariyerinize yansıtın bunu,biraz empati yapmaya çalışın,anlayabilirsiniz belki.

  çocukken hangi takımın formasını giymiş olursa olsun çok da önemli değildir,bence aşmak lazım bunları artık
 • türkiye'de her şeyin .okunu çıkarmak isteyenlerin piyasaya sürdüğü fotoğraf.

  yok şu formayı giydi, yok o formayı öptü, yok bununla sevişti...

  fanatizm için harcadığımız şu enerjiyi bilime, sanata harcayabilecek bilincimiz olsaydı keşke.
 • doğru tanımı hüseyin göçek'in batı almanya formalı fotoğrafı olan fotoğraf.
 • büyük ihtimalle hüseyin göcek dahil üzerinde söz söyleyen her erkeğe benzeyen fotoğraf. sana benzemiyor mu?

  ek: forma da beşiktaş forması mı değil mi belli değil. altay formalı, çeşmeli mustafa da olabilir o.
 • bir de kendisine fenerbahçeli demiyorlar mı..

  (bkz: tiner kafası)