• güzel bir işi var, hergün amerika'dan bildiriyorsun, günde en fazla 6 saat çalışsan, maksimum 10 dakika'da ntv canlı yayına bağlanıyorsun, sonrasında abd'de keyfine bakıyordur.
  • ankara'daki evimden yapabileceğim haberciliği washington'dan yapan "ntv washington temsilcisi".

17 ekim görüşmesinin abd'deki yansımalarını canlı yayında (bkz: lindsey graham) twitinde şöyle dedi, amerikan basınında(web sayfalarını kastediyor) böyle yazdılar diye geçiştirdi.

yerel kaynaklarla iletişimin yoksa, haberleri internetten benim de görebildiğim kaynaklardan yapıyorsan washington'da o kadar kira vermene ne gerek var be arkadaşım.

muhabirlik bitmiş. ntv yönetiminin haberi yok.
  • aylardır washington d.c.'de yan gelip yatıyordu. şimdi çalışmaya başladı işte*
  • amerika’da hayatını yaşayan ntv muhabiri. ne güzel iş valla. kimi esenyurtta sokaklarda muhabirlik yapsın, kimi washington’da hayatını yaşasın. bazı insanlar çok şanslı veya çok torpilli.
  • son zamanlarda ekrana en çok yakıştırdığım gazeteci. amerika seçimlerini yerinden bildirirken ntv'de denk gelmiştim kendisine, hiç sekmeden rahat bir şekilde anlatıyor olayları. ekranda böyle dinamik insanları istiyoruz işte.
  • bir izleyici olarak işini çok iyi yaptığını düşündüğüm ntv washington muhabiri.
  • ntv'nin ballısı, survivor yorumculuğu'ndan sonra en kral mesleği kendisi yapmaktadır. bugünkü bağlantısında 6 yıldır abd'de yaşadığını söyledi, ooooh oh, anasını satayim hayat sana güzel. benim gibi doğru düzgün haber izlemeyen birisinin bile bildiği şeyleri söylüyor. wikipedianin current news kısmındaki satırları ezberliyor. beş cümle kurana kadar yayın bitiyor zaten. "trump'i hiç kimse sevmiyor, trump'i şunu dedi, trump hapsurdu, pelosi allah gecinden versin dedi...." trump gidince neyin haberini verecek acaba. ne güzel iş.
  • amerikalı sanıyorum kendisi. biden'ın genel sekreteri misin birader? rus - ukrayna savaşı ile ilgili sen objektif yorumunu verirsin, durum değerlendirmesi yaparsın bunlara eyvallah. ama işi rusya'yı dümdüz edeceğiz, finans olarak bitireceğiz, putin halkını düşünmüyor, sefalete sürüklüyor güdümüne giremezsin. bu muhabirlik değil.

hele kripto para ile ilgili bir şey söyledi artık o noktada götümle güldüm. rusya kripto para kullanamazmış çünkü hacklerlar varmış. bir miktar yorum yapmadan, hüküm vermeden önce konu hakkında az buçuk fikir sahibi olmak gerekir. rusya kripto kullanır demiyorum, senin kullanamaz argümanın o kadar komik ve
    kripto paranın mantığına o kadar aykırı ki. neyse zaten eşi dostu biri söylecektir rezil olduğunu, uzatmayayım daha fazla.
  • bir ara takip ediyordum ama son dönemde gazetecilik üslubundan ve anlayisindan pek hoslanmadimi farkettim.
    genel olarak başarısız.
    objektif değil, kendi kafasına göre haber yapıyor.
    yorumlar çok sıradan ve gereksiz.
    takip etmesem daha iyi.
  • muhabir mi yorumcu mu belli olmayan kişi. bir gün cıksın aciklasin da biz de ona göre izleyelim. ha yorumcuyum kardeşim ne muhabiri derse sorun yok, ama muhabırım derse orası sıkıntı. bu nasıl muhabirlik derler adama. bir cümle haber geçip ardından sübjektif yorumlar. hatta yorumdan da öte direkt yargı dağıtmalar falan , enteresan .
hesabın var mı? giriş yap