şükela:  tümü | bugün
  • 1908-1982 yillari arasinda yasamis, 1935-1942 arasindan kirkpinari 8 kez ustuste kazanip kayitli kirkpinar rekoruna sahip, 2 altin kemer sahibi tekirdagli unlu guresci. adina bir cadde de bulunmaktadir.
  • sakarya üniversitesinde yar. doç. olanı için konuşuyorum:
    kendisi her ne kadar idaresi zor bi kişi gibi gözükse de konuşkan eğlenceli bi adamdır. tahammül edemediği bi iki türkan şoray kanunu vardır ki bunları derse geldiğinde kendisi söyler. birincisi cep telefonuyla en ufak bi atraksiyonda sınıftan atar tersler. bırakın mesajı saate bakmayı eli cebe soktuğumuzda bile tedirgin eder. ikincisi sakız çiğnettirmez sakız çiğneyen büyük bir düelloya davetiye çıkarmıştır. sınavlarda kolay sorar herşeye puan vermeye çalışır not istediğinizde mail yoluyla bile iletişime geçtiğinizde karşılık verir. dersleri eğlenceli geçer yoklamaya önem verir. ortalama bi çalışmayla cc almak hiç zor değildir.
  • sinop cezaevinin çileli yüzü.

    kan davasından mütevellit cana kıymış, suçlu olarak girdiği cezaevine cezasını tamamladıktan sonra memur olarak geri dönmüştür. trt tarafından hayatını anlatan bir belgesel de çekilmiştir.
  • tekirdağda adına bir cadde bulunmasının yanı sıra, meydan diye tabir edilen yerde bir de heykeli bulunmaktadır. mezarı, eski şehir mezarlığında hemen giriştedir.