şükela:  tümü | bugün
  • ceyhan belediyesi'nin fenerbahçe'yi mağlup ettiği fiba bayanlar avrupa kupası eleme turu 1. karşılaşmasının ardından sarfettiği "kestaneyi çizmeden pişirmek olmaz. biz şimdi kestaneyi çizdik. istanbul'da da pişireceğiz" demeciyle, dünya spor tarihindeki en sorumsuz demeç listesine direkt 1 numaradan giriş yapan mhp'li ceyhan belediye ve ceyhan belediyespor başkanı
  • 29 mart 2009 yerel seçimlerinde bir kez daha belediye baskanı secilmis kisi.
  • ceyhanda 1 yıldan fazla süre (iki yaz mevsimi dahil bu sürece) suların kesik olmasının sebebi olan adam(!).
  • olur da seçilirse adana seçmenini ancak hidrojen bombası paklar. aytaç'ı beş dönem başkan yaptık, genç aytaçlara yol açalım!

üç dönem ceyhan'da seçilebilmesini, büyükşehire aday olabilecek cüreti kendine bulabilmesini kürt göçünden sonra iyice palazlanan tepkisel taşra milliyetçiliğine bağlarım. bence çok da güzel fiyonk olur.
  • ceyhan'dan kacarak adana buyuksehir belediye baskan adayi olan kisi. ceyhan'dan neden kactigi da yukarda biraz anlatilmis. eger buyuksehir belediye baskani olursa hakkinda yeni dosyalar acilmasi muhtemel.

surekli mhp'ye oy vermis bir secmen olarak gecen donem aytac durak'a oy vermemek icin buyuksehir'e oy kullanmadim. yine oyle yapacagim sanirim.
  • babama dahi mesaj atan adam. artık adana'da değiliz halbuki.
  • iphone 4 kullanıyorum. alet yavaşlamasın, başım durduk yere ağrımasın diye şimdiye kadar ios 5.1.1 versiyonunda takılmaya devam ettim. apple beni bu yoldan döndürmek için pages'i, numbers'i işlevsiz hale getirdi, illa ios 7 ile kullanacaksın yoksa yok dedi, aldırmadım. hepsiburada, haberturk gibi birçok işe yarar app mevta oldu, sorun etmedim.

entry'yi buraya kadar okuyup ne alaka diyerek ağzınızı bozduğunuzun farkındayım. uzatmayıp, şöyle söyleyeyim.

apple'ın, kapitalist dünyanın diğer enstrümanlarının başaramadığını bu adam başardı. gün içinde sayısız defa yolladığı mesajlardan kurtulmak için en yakın zamanda ios 7'ye geçiyorum ve ilk olarak kendisini engelliyorum.

tim cook da adamsa çıksın efendi gibi "sevgili fanboylar, ios 7 diye piyasaya böyle rengarenk, gubidik bir sistem sürdük. kimse de telefonuna bunu yüklemedi, ta ki mhp adlı parti adana adlı şehrin belediye başkan adayını açıklayana kadar. o saatten sonra nolduysa oldu, önünü alamadık." desin.

iphone 4'de fena kasan adamdır hüseyin sözlü!
  • büyük ihtimalle adana b.şehir bld.başkanı olacak zat.
  • [http://www.huseyinsozlu.com.tr/…lendirme-mesajlari/ http://www.huseyinsozlu.com.tr/…lendirme-mesajlari/]

demek ki adam sosyal medyayı takip ediyor, demek ki insanların taleplerine ve şikayetlerine önem veriyor. kaç belediye başkan adayı bu tip bir uygulama yapıyordur merak ediyorum. takdir etmek lazım.

özetle, bir şekilde oradan buradan eklenmiş sms listesindeki numaranızı bu bağlantıyla listeden çıkarabilirsiniz.
  • 2014 yerel seçimlerinde adana b.belediye başkanı olmaya en yakın adaydır.