şükela:  tümü | bugün
  • geometriyi erotizm boyutlarında anlatan bir adamdı kendisi, 2 sene dersime girdi saolsun çok şey kattı. söylemlerinden bazıları;

''arkaya dizilmiş 4 abaza beni kesiyorlar tokuş halâ sakin eeex'' (x'i sürekli eeeeeex diye uzatırdı.)
    ''ow exss kız gerdekten mi çıktın niye mutlusun böyle'' (arkada gülücükler saçan bir kıza)
    ''adana adana azgın adana travestiler şehri adana o...lar şehri adanaa'' (sevmesem de bu sözünü hep söylerdi.)
    ''kızım sen niye tek oturuyorsun. korkma pandam saldırmayız sana'' (tek başına oturan bir kıza)
    ''yavaş gülün vahşi bebekler''
    ''insan dans eden bir hayvandır.''
    ''ah ben bir kedicik olsam, miyav miyav miyavlasam. ah ben ne azgın bir kedicik olurdum. damlarda dişi kedilere saldırırdım. evet çözdün mü danaaaa korkutma beni'' (kendi kendine soru çözerken söylerdi)
    ''sakin ol tokuşum zaten bütün aşklar senin'' (yine kendi kendine mırıldandıklarından)
    ''siz 2niz amsterdamlılar soruya bakın evladım''
    ''dik indir ikizlere bindiiiiir azgın pandalarıııııım'' (ikizkenar dik üçgeni işlerken
    ''kızımmm.. senin merkezine korum sus bakimm'' (çember dersi)
    ''mübarek tokuşun teeeee si'' (her üçgenin köşesinden birinin harfi kesinlikle t olurdu)
    ''çöz soruyu al ateşini''
    ''seksi amazon dilberim''

10 numara adamdı keşke şu 5 kredilik dersler yerine tokuşoğlunun dersi olsa.
  • klimaya donup "bugun cok atesliyim, serinlet beni bebegim" demisligi vardir kendisinin.
  • çukurova üniversitesinden rektörlük teklifi gelmiş ama kabul etmemiş bu adam, şevket ertem'in yalancısıyım.
  • adına facebookta grup açılan adana final dergisi dershaneleri geometri hocası.
    çılgın bir insandır,evet.
  • mezun olduktan sonra bile dilinden kurtulamadığım geometri dehası.

kardeşimin derslerinde "bu böyle prenses gibi ya, evet, ablası azgın tosbaaa, sevişgen kunduzdu, evet." diyerek karizmamı zedelemeye devam eden öğretmen.

"tokuşoğlu'nun kutsal t'si, evet."
  • adana fdd de geometri hocası değişik tabirleri var sevişken kelebek falan :d

soru sorduğumda bunu mu çözemedik pezevenk demişti bana kafa adam ultra rahat idolüm :)))
  • hayat felsefesi vardır. hem rahattır hem geniştir. dersini de anlatır muhabbetini de eder.

edit: dersine gelmedigim bir gun arkamdan ibne demisligi vardir, sevmediği adama da küfretmez..
  • sapık mıdır, geniş midir bilemedim. ama pek komik olduğu kesindir. 2003-2004 eğitim yılında dershane'de geometri derslerine katılım göstermişimdir. aklımda kalan bazı enstantaneler:

sınıfa geç girersin, en ön sıraya oturursun:
    - şöyle arkalara otur, kucağıma alır gibi görmek istiyorum seni.

hiç sesini çıkarmazsın:
    - canım sen bu aralar sevişememişsin. ateşli bebeğim kendini rahat bırak.

analitik geometri anlatıyordur:
    - delik delik karadelik noktası (bkz: orijin)

üçgenin tabanına yükseklik çizerken:
    - burdan geçiriyoruz.

ha bir de efsane var bununla ilgili:
    zamanında bir öğrenci buna öğretmenlar gününde mesir macunu hediye eder. bu da dönüp: "al bunu babana götür de ananı becersin" der. bu sonuncuyu gözümle görmedim-kulağımla duymadım, ama inandım nedense.

geometri bilgisine gelince. kraldır.
  • bugün soru tanıştığım kendisini monoton hoca serisinden ayıran aşırı samimi soru çözümlerine yeni bir boyut getiren soru çözümlerinde meybon şeker ikram eden şekerlerin -şekerlerin avuç avuç alındığında sürüsünden ayrılan azgın bir bufalo gibi sinirlenen ve aninden normale dönen -
    kızlara "azgın ceylan" erkeklere "kerhanacı"diyen yer yüzüne ilk düşen geometri parçası sevilesi insan..