şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor’un 01.01.1998 akçaabat doğumlu defans mevkii futbolcusu..

bu sezon u21 takımında forma giyen genç oyuncu, dün oynanan b.b. erzurumspor kupa maçında 55 numaralı formasıyla 21 kişilik maç kadrosunda yer aldı..
  • 12 aralık 2017 trabzonspor b.b. erzurumspor maçı ile ilk kez trabzonspor a takım forması ile sahaya çıkacak olan futbolcu..
  • 13 mayıs 2018 bursaspor trabzonspor maçı ile birlikte ilk kez bir lig maçında trabzonspor a takım forması giymiştir..
  • ilk defa bir derbi maçına çıkıyor . çok heyecanlı . bileklerini güçlendirmesi lazım. olacak mı olmayacak mı demek için çok erken mustafa yumlu’da çıkabilir çok karakterli biriside .
  • 25 kasım 2018 trabzonspor fenerbahçe maçı ile kendisine güvenenleri mahcup etmemiş, galibiyette pay sahibi olmuş genç defans oyuncusu.

toure'yi keser ve adaşı sakatlıktan dönerse; majid hosseini ile beraber iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.
  • oyun görüşü ve ayağı iyi bir oyuncu izlenimi veriyordu. lakin fiziksel açıdan ciddi şüpheler uyandirmasına rağmen, konyaspor maçında bir çok pozisyonda ayakta kalmasıyla umut vermiştir.
  • çok yetenekli, müdahale ve pozisyon alma üst düzey. milli takım için düşünülmesi gereken adam.
  • hakkında ne kadar da az entry girilmis.
    trabzonsporun genc defans oyuncusu. iki ayagini da cok iyi kullanabiliyor. stopere göre oldukça süratli. cok kuvvetli degil ama müdehaleleri cok yerinde, nerde durmasi gerektigini de biliyor. bu sekilde devam ederse milli takimin degisilmezi olur.
    ayrica bugun oynanan trabzon rize macinda da diger maclardaki gibi cok cok iyi oynadi.
  • nerden başlanır bilemiyorum. sadece şunu söylemek istiyorum “gerçek hayat, bilgisayar oyunundaki overall’a benzemez. küçücük bir güven, adım ile oyuncu bir maçta benim diyen defanstan iyi oynar, 10 yıllık tecrübeli mevkidaşına komut bile verir.”

gelecek hüseyin’de ve devamında.
  • son oynanan trabzonspor ankara gucu macinda, zamanini hatirlamadim bir direk pasi var ki aklimi almistir. 40 metreye yerden tam hizinda pas. bu cocuk olacak. sicrama ve zamanlama konusuna daha cok calismasi lazim.