şükela:  tümü | bugün
  • 15 ağustos diyarbakır patlaması sonucu yaşamını kaybetmiş, sonsuza kadar 5 yaşında kalmış ana kuzusu. terörist yuvası sözlükte adı geçmemiştir ne yazık ki.
  • berkin elvana üzülenler nerede acaba, yoksa onlardamı fetöden içeri girdilerde yazamıyorlar.
  • annesi betül gülbahar şehit oğlunun arkasından söyledikleri;

"ikisini bir koyun ne olur, benim yavrum korkar, korkar benim kuzum annesiz"

edit : babası polis memuru ahmet gülbahar'da aynı patlamada oğlu hüseyin utku ile birlikte şehit olmuştur.
  • tabutu küçücük, kucaklasan götürürsün
    acısı koca dev, omuzlasan yıkılırsın..

https://twitter.com/…nt95/status/766335895553314816
  • "kürt bebesi" olmadığı için kimsenin umursamadığı "çocuk"

yoksa çoktan "çocuklar ölmesin, şeker de yiyebilsinler" tayfası bütün sahtekarlığı ile başlığına üşüşür, hümanizm kasar, "devlet katliam yapıyor! siviller katlediliyor" nakaratı başlardı…

nitekim 3 gündür "ümran bebek" üzerinden insanlık dersi veren ve suriye'li çocuklar için hissettikleri acıyı paylaşan sevgi pıtırcıkları, kendi ülkelerinde kalleşçe can veren kendi "öz evlatları " için sessiz kalmaktalar..
  • terör operasyonlarını işte bu sahipsiz unutulmuş zavallı canlar için yapıyorlar, öyle umut ediyorum ve istiyorum . ne kadar da sahipsiziz ne kadarda korkak ve umarsızız. bugün bir blog da denk geldim fotosuna. düpedüz alenen terörist leri savunanlara armağan ediyorum cansız hatırasını.
  • annesinin
    -ikisini aynı yere koyun oğlum korkar. dediği videosuyla.akşam akşam içime içime ağlamama sebep olan hep 5 yaşında kalacak, küçük şehit kardeşim.

rahmet ola babasına, ona ve tüm şehitlerimize.