• adaleti kendi elleriyle sağlamaya çalışan birileri tarafından, öldürülmüş olma ihtimali olan pedofili. nefret ve şiddet dozu yüksek, vigilanteler; ya da daha erdemli kahramanlar dünyayı daha adaletli ya da güvenli yapar mı bilemiyorum ama şu haberi okuduğumda, bir an kalbinin kendi kendine durmadığını düşünüp baya bir mutlu oldum. bunun belki adaletle alakası yok, belki intikam da değil ama değer yargıları az daha insancıl, para için değil, insanlık için çalışan bir deadpool' a kesinlikle ülke olarak ihtiyacımız var.

normal şartlarda luke cage falan derim de, bu kadar zıvanadan çıkmış bir ülkeyle, zıvanadan çıkmış bir karakter baş edebilir ancak.
  • haberini okur okumaz gayri-ihtiyari, kesinlikle düşünmeden "aa! :)" tepkisini verdiğim taze ölü. bak hiç düşünmedim tepkimi, öyle bir "aa :)" çıktı ağzımdan. bu kadar.

ölünce arkandan milyonların sevinç hissetmesi de normalde ne acı bir durumdur, düşünsene sözlük. sen ölüyorsun ve milyonlar bundan mutluluk duyuyor, bırak üzülmemeyi.

işte, böyle ite soysuza yakışır bir ölüm yaşamak yakışırdı zaten buna ve bunun gibilerine. acı çeke çeke, sürüne sürüne geberdi gitti. arkasında da milyonlarca "iyi olmuş" dileği, google'a yazıldığında suçlarla ve sapıklıklarla anılacak bir isim ve beddua bıraktı, siktirdi gitti işte.
  • yerin belli zaten kopek.
  • ben öbür dünyaya inanmam, bu dünyada gözümle göreydim daha çok acı çektiğini dediğim şerefsiz sapık.
    umarım öbür dünya konusunda haklısınızdır. yansın, kavrulsun.
  • (bkz: gebersin pezevenk) demiştim ki bugün duam kabul olmuş. çocuk istismarcısı heriftir kendisi.
  • ölmüştür geçmiştir.
  • hakkında tek bir şeyi merak ettiğim kişidir. acaba cenazesinde arkasından ''iyi bilirdik'' diyen olacak mı?
  • adini sol frame'de görünce, bu sefer acaba kimi taciz etti derken, ilk ve son sefer güldürmüstür.

keske kendi gibilerini de alip gideydin hüseyin.
  • allah yargilasin.
    olmustur gitmistir.
  • yaptıklarını dinle meşrulaştırmaya çalışanlardan sadece biri.

"2003 yılında, bursa'nın mudanya ilçesinde, kendisinden 50 yaş küçük 22 yaşındaki ayşe yılmaz ile evlendi. yılmaz'ın ailesi evliliğe karşı çıkmış; ancak ev ve araba alınması sonrasında "peygamber efendimiz de ayşe ile evlendiğinde 9 yaşındaydı" diyerek, anlaştıklarını ifade etmişlerdir."

[http://www.youtube.com/watch?v=6h60-kt9sue http://www.youtube.com/watch?v=6h60-kt9sue]
hesabın var mı? giriş yap