şükela:  tümü | bugün
  • amerikan hastanesi genel cerrahlarından.

aslında adı üstünde, cümle içinde kullanalım: hüseyin, yüce bir candır, bana eskişehir yadigarıdır, eskişehirde komşuculuk oynadığım, en yüce duyguların insanı, bir nevi gönül adamıdır. sarfettiği "sen yoksun, bir de ben varım" gibi nadide bir cümleciği eş-dost muhabbetlerinde meze etmişliğim olsa da, son yıllardaki favori cümlesinin "sende guatr mı var?" olduğu dikkatimden kaçmamıştır*
  • basarili ve karizmatik bir doktor * olmasinin yaninda iyi bir dost, iyi bir dinleyici; mukemmel tespitleri ve yonlendirmeleri ile 'ne kadar da cok sey biliyor ve iyi ki de biliyor' dedigim; kahve sohbetlerinin vazgecilmezi, her insanin hayatinda olmasi gereken yüce psikiyatrist cerrah *
  • hayatıma kısa süreliğine girip çıkmış olsa da bıraktığı beş adet izle (bkz: laparoskopik kolesistektomi)+(bkz: apendektomi) ve pek tabii afşar timuçin ile kendisini hep hatırlatacak olan güzel insan.
  • hayatıma yaşadığım en agır kayıp vesilesi ile girmiş olmasına ragmen bu adamı seviyorum.
    kim demiş ki cerahlar egoludur diye bu adam için soylenebilecek tek şey oldukça ve fazlasıyla insan olmasıdır.insan derken hakkını vererek insan olmaktan bahsediyorum.
    ailecek kendisine saygımız ve sevgimiz buyuk...
  • baskent universitesi istanbul hastanesi cerrahlarindandir
    hocam diye soylemiyorum isinde iyi oldugu kadar alcakgonulludur de

cerrahlarin hepsi mi bu adam kadar iyi peki? yok yok hemen oyle dusunmeyin, egodan gecilmeyenleri daha fazla sayida