şükela:  tümü | bugün
  • becca fitzpatrick'in kovulmuş bir melek ile insanın aşkını anlatan kitaplarına verdiği isim.bu kitaplar sırası ile şöyledir.
    1-fısıltı
    2-çığlık
    3-sessizlik
    4. kitap 2012 de çıkacakmış.
  • final yani4.cusunu bu gece bitirecegim.patch sen benimsin melek derken icim eriyor walla.kesinlikle okunmali.yatmadan once ozellikle.ruyanda bir nefil olduguni bile gorebilirsin;)
  • okunması gereken kitaplar içerisindedir. çok kaptırırsanız kitaba kendinizi, farklı hayyallere dalabiliyorsunuz
  • 1.sini bir hafta 2.sini 2 günde bitirdim , artık doğaüstüler-insanlar aşkından gına geldi diye düşünürken beni yanıltmıştır. tam bir soru cevaplandı derken şoke edici yenileri geliyor. tek kafama takılan saf kızımız nora grey 'in bu kadar zekice detayları görüp her türlü yalanı yakalayabilmesi ve tehlikeden kaçarken çok iyi stratejiler belirleyebilmesi. onu da nefilim kanı taşımasına bağlıyorum artık.
  • becca fitzpatrickin yazdığı seksi ve karizmatik bir kovulmuş meleğin nora grey adındaki lise öğrencisi ile arasındaki aşkı anlatan kitap.yazarın üslubu mükemmel derecede iyi ve kitaplar da bir o kadar sürükleyici, okurken hiç sıkılmadım hatta 2 günde 1 kitabı bitirdim.tavsiye ederim kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceğinizden şüpheniz olmasın.