şükela:  tümü | bugün
 • kadın doğum uzmanı operatör doktordur kendisi. 13 ekim itibari ile doğmuş kızımızın doktoru. über,süper,harika insan,doktor,ebe,hemşire,hasta bakıcı,temizlikçi,anne,abla,arkadaş.....o kadar çok sıfatı var ki sadece doktor hanım diye tanıtmak ona çok büyük haksızlık olur.çünkü o yanınızda ise her şey onun kontrolündedir ve artık sen rahat olabilirsin ve kimseye ihtiyacın yoktur o her şeyi halleder.
  eğer izmir de yada bizim gibi çevre illerden birinde yaşıyorsanız (bkz: balıkesir) ve çok iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. bu entry okuduktan sonra başka birini aramanıza gerek yok hemen kendisine ulaşmak ve randevu almak için kendisinin sitesi var oraya ulaşabilirsiniz. bu harika insanla tanışarak sizde ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
  eşimin hamileliğinin 7. haftasında aldığımız kötü haberlerden sonra aralarında prof. doktorların da bulunduğu birçok doktordan sonra tavsiyeler üzerine kendisi ile tanıştık ve o sihirli değneği ile bizi hayata döndürdü. çoğu doktorun hamileliği sonlandırma düşüncesi ve tavsiyesi rağmen hüsniye doktor güneş gibi doğmuş bizi motive etmiş, kendisine inandırmış ve normal doğum ile sağlıklı bir kız çocuğumuzun dünyaya gelmesine vesile olmuştur.
  bebeğinizi en az sizin kadar düşünür hatta psikopat derecesinde titiz olmasından dolayı siz bitkin düşersiniz, bazen yeter artık diye isyan edersiniz!!!o rahatlamadan ve emin olmadan asla muayane bitmez. 3 saat yada 5 saat farketmez o emin ve rahat olacak ve siz ancak ve ancak o zaman o odadan çıkabilirsiniz.
  sizin için tek kötü tarafı normal doğum taraftarı olmasıdır. her şeyin en iyisini ister ben sezeryan olayım kurtulayım derdinde iseniz önce onu ikna etmelisiniz!!
  iyiki varsın hüsniye özcan.....

  not: böyle reklam yapıyor gibi oldu ama 3 günlük baba olmamdan dolayı o kadar heyecanlıyım ve o kadar minnettarım ki bence az bile yazdım,kesin reklamdır diyenlerde bir zahmet diğer entrylerimi okusun.