• kendisine oy vermeyen herhangi birine terörist diyen şahıs kadar hatalıdır, ne bir eksik ne bir fazla. ama annesini bu sebepten dolayı hastaneden çıkartmak, kutsal sayılan her şeye karşıdır. o hastanede buna sebep olan bütün insanların tıynetini sorgulamak gerekir. neden hastane ismi verilmediği ise ayrı bir sorudur.
  • 16 nisan 2017 anayasa değişikliği referandumunda "evet" cephesine gökte ararken yerde bulunacak bir koz vermiş, evetçilerin muazzam bir kampanya yapılmasına vesile olmuş chpli.
  • allah belasını versin, bir çuval inciri berbat etti. tutunacak dal verdi, cansuyu verdi.
  • "bu nasıl bir kin? mv.hüsnü bozkurt'un annesi 2,5 yıldır tedavi gördüğü hastaneden çıkartıldı. kadından ne istediniz? vicdanınız kurumuş!.."

kaynak 1 - kaynak 2 - kaynak 3
  • sonunda yatalak annesinin de hastaneden atılmasını sağlamışlar. avukat murat ergün'ün bu rezaletle ilgili beyanı:

vicdanlar kurudu, insanlık öldü... konya milletvekili hüsnü bozkurt'un yatalak annesi 2,5 yıldır alzheimer ve çoklu organ yetmezliği tedavisi gördüğü hastaneden çıkartıldı. üstelik bu hastane hüsnü bozkurt'un milletvekili olmadan önce başhekimlik yaptığı hastane!... hüsnü abiyle konuştum; "hastanenin günahı yok, ağır baskı yapmışlar" dedi. öfkesini hiçbirşeyden haberi olmayan, yaşlı, hasta ve yatalak bir kadından çıkartan zihniyete dur demek için hayır!!!
  • hayır verenleri terörist ilan edenler halkı dostluk ve barışa sevk ettiği için sadece hüsnü bozkurt'a dava açılması normal tabi. bunlar insanı zorla chpli yapar. (siyasileri genel olarak sevmiyorum.)
  • add başkanı hüsnü bozkurt: "ben kemalizm ırkçıdır faşisttir diyen insanların meclise girmesini istemem. ben atatürkçü düşünce derneği'nin başkanıyım. 3 maymunu oynayamam!"
  • (bkz: yedirmeyiz)
  • yaşlı ve hasta bir kadının hastanede yatması neden hastane üzerinde baskı oluşturur ki?

nerden baksan ayıp, nerden baksan günah, nerden baksan insanlığa sığmaz.
    nerden baksan suç.

ulan bunu da gördüm ya!
    dur bakalım daha ne göreceğim?
  • y-chp denen ucube yapının, üstünü çizerek yerine partiye ve adayına oy bile atmamış abdüllatif şener'i vekil seçtirdiği konya atatürkçü düşünce derneği başkanı kemalist chp'li.

bir daha yazayım, şu skandal ötesi, rezalet olaydan göreceğiniz üzere, y-chp ve 10 aralık işgalcileri konya gibi bir tutam chp seçmeninin olduğu şehirde add başkanlığı yapan kemalist, gerçek chp'li hüsnü bozkurt'u kendi memleketi ve kendi partisinde devre dışı bırakarak sivaslı badem bıyıklı, başkanlık seçimlerinde kılıçdaroğlu'na oy bile atmayan, akp'nin de kurucularından olan abdüllatif şener'i liste başı yapıp vekil seçtirdi.

hüsnü bozkurt aynı zamanda y-chp adlı ucube yapının izmir'de ilk sıradan vekil seçtirdiği izmirle alakası olmayan fındıklılı eski taraf yazarı yüksel taşkın'a da tepki göstermişti.

(bkz: yüksel taşkın/@puura)

aman debeye falan sokmayın, nefret ediyorum debeye entry girdikçe. bütün her şeyi bırakasım geliyor. debe demek büyük anlamda "ben de sana katılıyorum, iyi ki bunu yazdın, söyledin, benim de aklıma gelmişti ama yazmaya üşendim, aklıma gelmedi, korktum, şimdi bari senin kılıcına arkalanarak güvende hissedeyim"dir. amk yerinde bu tespitler için kuantum fiziği mi gerekiyor? aha işte her şey ortada, temsiliyetinizi çaldı y-chp, npc'liğe tahammül de bir yere kadar. benim, bizim gördüklerimizi siz görmüyot musunuz, görmediniz mi? biz bunları yazmaya seçim hezimetinden sonra başlamadık, on senedir burada aynı şeyi yazıyoruz. ama npc olmak daha ballı, tatlı değil mi? ayranın da dökülmez hem, böyle arada yazanlara bakıp "hmmm doğru yazmış abi" diyerek basarsın şükelaya. fare gibi birşeysin lan.
hesabın var mı? giriş yap